پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/09/06 09:33:16
سرویس صحن
ادیانی در تذکر شفاهی:

مسببان بیکاری در گزارش آسیب‌شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران ذکر نشده است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از اینکه مسببان بیکاری در گزارش آسیب‌شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران ذکر نشده است، از نمایندگان خواست گزارش‌های کامل‌تری را ارائه کنند.
مسببان بیکاری در گزارش آسیب‌شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران ذکر نشده است عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از اینکه مسببان بیکاری در گزارش آسیب‌شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران ذکر نشده است، از نمایندگان خواست گزارش‌های کامل‌تری را ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804101761983112.jpg مسببان,بیکاری,در,گزارش,آسیب‌شناسی,وضعیت,شاغلان,و,بیکاران,ذکر,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی ادیانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 6 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان قرائت گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی درباره آسیب‌شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران با رویکرد حمایتی در تذکری به هیئت رئیسه گفت: گزارش خوبی تهیه شده و نکاتی که مطرح می‌کنم نافی زحمات نمایندگان نخواهد بود بلکه مکمل تمامی گزارش‌هایی است که غالب آنها ابتر و بی‌نتیجه بوده است.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس تبصره یک در این گزارش باید ناکارآمدی مسئولان ذیربط و دلایل مناسب ارائه می‌شد اما متأسفانه در آن معضل و بحران بزرگی مانند بیکاری مغفول مانده است، چه افراد و دستگاه‌هایی در این رابطه مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: اینکه در گزارش تنها به معضل بیکاری پرداخته شود نتیجه مناسب حاصل نمی‌شود، بهتر بود در گزارش عاملان و مسببان بیکاری ذکر می‌شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در تبصره 2 این ماده ذکر شده پاسخ دولت راجع به گزارش‌های تخصصی در دستور کار مجلس قرار گرفت و قرائت خواهد شد. آیا هیئت رئیسه پیگیر پاسخ دولت خواهد بود.

پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت:در واقع این تذکر خطاب به هیئت رئیسه نبود بلکه به کمیسیون‌ها بود که باید به آن رسیدگی کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet