هدر موبایل
1397/09/06 12:43:52
سرویس صحن
اقناع نماینده از پاسخ وزیر

مشکل جذب هیئت علمی دانشگاه پیام نور هر چه سریعتر حل شود

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس با بیان اینکه اگر وزیر علوم در رعایت حد نصاب هیئت علمی دانشگاه‌های غیرانتفاعی مصمم باشند از ادامه پیگیری سوال از وی گذشت خواهم کرد، گفت: انتظار است مشکل جذب ۹۰۰ نفر را در هیئت علمی دانشگاه پیام نور هر چه سریعتر حل کند.
مشکل جذب هیئت علمی دانشگاه پیام نور هر چه سریعتر حل شود نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس با بیان اینکه اگر وزیر علوم در رعایت حد نصاب هیئت علمی دانشگاه‌های غیرانتفاعی مصمم باشند از ادامه پیگیری سوال از وی گذشت خواهم کرد، گفت: انتظار است مشکل جذب 900 نفر را در هیئت علمی دانشگاه پیام نور هر چه سریعتر حل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104093121900.jpg مشکل,جذب,,هیئت,علمی,دانشگاه,پیام,نور,هر,چه,سریعتر,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،محمد فیضی زنگیر در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 6 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی پس از تشریح سوال خود از وزیر علوم مبنی بر اینکه علت توسعه تحصیلات تکمیلی در موسسات آموزشی غیرانتفاعی بدون داشتن حدنصاب هیات علمی چیست و چرا علیرغم افزایش دانشجو در دانشگاه پیام نور مکانیزمی برای تطابق رشته با اعضای هیات علمی وجود ندارد و استماع پاسخ‌های منصور غلامی، گفت: متاسفانه افراد یادشده به جای اینکه با عنوان عضو هیات علمی به کار گرفته شوند با واژه هایی مانند پیمانی مشروط و دستیار آموزشی به کار گرفته شده اند که این امر سبب شده سالیان زیادی درگیر موضوعی ساده اما پیچیده شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: براین اساس ضرورت دارد وزارت علوم رعایت حدنصاب هیات علمی برای موسسات غیرانتفاعی و همچنین برطرف کردن مشکل جذب 900 نفر در دانشگاه پیام نور را فراهم کند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این وجود اگر آقای وزیر مصمم به رعایت حد نصاب هیئت علمی باشند و مشکل جذب 900 نفر یاد شده را حل کنند من از سوال خود می‌گذرم و به ایشان فرصت می‌دهم.

بنا بر این گزارش دکتر علی لاریجانی  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌های این نماینده گفت: با توجه به اقناع آقای فیضی از پاسخ‌ها، این سوال به رأی گذاشته نمی‌شود لذا لازم است تلاش‌های لازم برای حل موضوع صورت پذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet