ایام محرم 1398
1397/09/06 17:47:59
سرویس اجتماعی
سلیمی تاکیدکرد:

حضور اجباری همراه بیمار با کمبود  پرستار در بیمارستان‌های دولتی / خدمات رسانی غیر تخصصی همراهان به بیماران صحیح نیست

نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: حضور اجباری همراه بیمار با کمبود پرستار در بیمارستانهای دولتی نیازمند تجدیدنظراست زیرا خلاء کمبود پرستاران در بیمارستانهای دولتی،همراهان بیماران را مجبور می‌کند که در پروسه درمانی در کنار بیماران بمانند.
حضور اجباری همراه بیمار با کمبود  پرستار در بیمارستان‌های دولتی / خدمات رسانی غیر تخصصی همراهان به بیماران صحیح نیست نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: حضور اجباری همراه بیمار با کمبود پرستار در بیمارستانهای دولتی نیازمند تجدیدنظراست زیرا خلاء کمبود پرستاران در بیمارستانهای دولتی،همراهان بیماران را مجبور می‌کند که در پروسه درمانی در کنار بیماران بمانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg حضور,,اجباری,همراه,بیمار,با,کمبود ,پرستار,در,بیمارستان‌های,دولتی /,خدمات,رسانی,غیر,تخصصی,همراهان,,به,بیماران,صحیح,نیست Icana

  اصغرسلیمی در گفتوگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت حضور همراه بیماردر بیمارستانهای دولتی گفت: کمبود بهیار، و پرستار در بیمارستان‌های دولتی مشهود است بنابراین با این اوصاف الزامی است که بیماران با همراه مراحل درمانی راطی کنند.

 خدمات درمانی  استاندارد به بیماران نیازمند تناسب حضور  پرستار و بیمار

 نماینده مردم سمیرم در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای خدمات رسانی استاندارد در بیمارستانهای دولتی باید کادر درمانی از جمله پرستار، بهیار و کمک بهیار نیز متناسب با بیماران در نظرگرفته شود.

 سلیمی افزود:در برخی بیمارستانهای دولتی  شاهد هستیم که فضا برای حضور همراهان بیمار در کنار بیماران نیزمهیا شده است اما بهتر است به جای همراه بیمار، افراد تخصصی در حوزه درمان به مانند پرستاران درکنار بیماران باشد تا خدمات رسانی در حوزه درمان تخصص محور طی شود.

 وی ادامه داد:  حضور  همراه  بیماران در کنار بیماران در بیمارستان‌ها می تواند از منظر روحی برای بیماران مناسب باشد اما نمی تواند رسیدگی به بیمار را به مانند پرستاران که آموزشهای لازم را دیده اند را  به جریان بیندازند و این در حالی است که با وضعیت موجود که خدمات رسانی نامناسبی که در بیمارستانهای دولتی در جریان است بنابراین حضورهمراه بیمار در بیمارستان های دولتی  الزامی است.

حضور  اجباری همراه بیمار با کمبود  پرستار در بیمارستان‌های دولتی

   نماینده  مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کمبود پرستار در بیمارستان دولتی حضور همراه بیمار را اجباری می‌کند  ادامه داد: در بیمارستانها ی دولتی که فاقد امکانات مناسب در کادر درمانی هستند ،الزامی  است تدابیر ویژه ای  برای رفاه حال بیماران تدارک دیده شود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یادآورشد: حضور اجباری همراه بیمار با کمبود پرستار در بیمارستانهای دولتی نیازمند تجدیدنظراست زیرا خلاء کمبود پرستاران در بیمارستانهای دولتی،همراهان بیماران را مجبور میکند که در پروسه درمانی در کنار بیماران بمانند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet