هدر موبایل
1397/09/07 12:44:37
سرویس صحن
محمدیان در تذکر شفاهی:

ضرورت اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان از سوی وزارت صمت

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس خواستار اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان با گذشت یک سال از برگزاری این آزمون شد.
ضرورت اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان از سوی وزارت صمت نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس خواستار اعلام نتایج آزمون استخدامی کارخانه سیمان خوزستان با گذشت یک سال از برگزاری این آزمون شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103308031677.jpg ضرورت,اعلام,نتایج,آزمون,استخدامی,کارخانه,سیمان,خوزستان,از,سوی,وزارت,صمت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،اقبال محمدیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت سیمان خوزستان از زیرمجموعه شستا سال گذشته برای جذب یکصد نفر آزمونی را برگزار کرد که در این میان 600 نفر در این آزمون شرکت کردند.

وی تصریح کرد: هم اکنون بعد از یک سال نتایج این آزمون اعلام نشده است در حالی که پیش از این با تلاش‌های صورت گرفته 300 نفر از شاغلان در این مجموعه به دلیل مشمولیت سختی کار بازنشسته شدند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بر این اساس درخواست می‌شود بر اساس تفاهم‌نامه استانداری خوزستان در راستای اشتغال جوانان نتایج آزمون مذکور هر چه سریعتر اعلام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet