شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/09/10 14:12:00
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی مطرح کرد:

بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی در منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه دولتمردان اسرائیل با هدف جلوگیری از کمک به مردم یمن و سرکوب الوفاق به عمان و بحرین سفر می‌کنند، گفت: بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی در منطقه است .
بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی در منطقه عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه دولتمردان اسرائیل با هدف جلوگیری از کمک به مردم یمن و سرکوب الوفاق به عمان و بحرین سفر می‌کنند، گفت: بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی در منطقه است . https://cdn.icana.ir/d/019/122556.jpg بیداری,اسلامی,تنها,مانع,عادی,سازی,روابط,رژیم,صهیونیستی,در,منطقه Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای برقراری روابط دیپلماتیک با برخی از کشورها چون بحرین و سودان، گفت: برقراری روابط رژیم صهیونیستی با برخی از کشورهای اسلامی منتج به فروپاشی دولت‌ این کشورها خواهد شد زیرا بخش عمده مردم این کشورها حاکمان خود را در این شرایط جزء پیکره نظام صهیونیستی می‌بینند و آنها را منطبق بر این رژیم می‌کنند لذا در این نقطه بیداری اسلامی که مقام معظم رهبری از آن خبر دادند، به پا می‌شود و سیلی محکمی به آنها می زند.

آشکار شدن روابط ننگین اسرائیل با حکام برخی از کشورهای منطقه نشان از بیداری اسلامی است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی از نشانه‌های بیداری اسلامی آشکار شدن روابط ننگین رژیم صهیونیستی با برخی از حکام کشورهای عربی چون بحرین است، مردم قطعا قیام جدی‌تری علیه رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی خواهند کرد. حاکمان این کشورها باید سرنوشت ارتباط انورسادات با رژیم صهیونیستی، حسنی مبارک و امثال آنها را در نظر بگیرند.

وی افزود: این کشورها اسلام و مسلمین و حیثیت مسلمان را نباید به رژیم تحمیلی و مجموعه محدود در سرزمین اشغالی بفروشند، رژیمی که توانایی مقابله با منطقه کوچک غزه را ندارد، اما در هر صورت این شکل گیری روابط را به فال نیک می‌گیریم زیرا این روابط برای سال‌ها پنهان بوده و اسرائیل برای فرار از وضعیت کنونی روابط را آشکارا کرده همانگونه که بن سلمان با سفر به سایر کشورها از سقوط فرار می‌کند.

رژیم صهیونیستی به دنبال حمایت ظاهری حکام عرب برای سرکوب جریان مقاومت است

کریمی قدوسی یادآور شد: رژیم صهیونیستی می‌داند که سقوطش جدی است لذا روابط پنهانی را آشکار می‌کند تا در ظاهر حمایت گسترده از خود را نشان دهد و آن را به رخ جریان مقاومت بکشاند اما بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط و تثبیت این چنین ارتباطاتی در منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: جریان مقاومت هم اکنون بخشی از قدرت خود را کنترل کرده اما ضمن برقراری روابط دیپلماتیک به پا خواهند خواست، در بهمن سال‌های 1356 و 1357 ایران و اسرائیل هم به دنبال عادی سازی روابط بودند اما مردم بیدار و به پا خواستند و کشور را از چنگال این خیانت کاران درآوردند لذا پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد.

سفر دولتمردان اسرائیل با هدف جلوگیری از کمک به مردم یمن و سرکوب الوفاق به عمان و بحرین است

کریمی قدوسی معتقد است: نتانیاهو با هدف تسخیر فکری دولتمردان عمان به این کشور سفر کرد تا آنها کمک به مردم یمن را تسریع نکنند، در عادی سازی روابط با بحرین هم به دنبال سرکوب جریان الوفاق است البته این جریان سازماندهی خود را حفظ کرده و آمادگی کارهای بزرگتری را دارند.

وی ادامه داد: اسرائیلی ها کشورهای را برای سفر انتخاب کردند که می‌دانند به زودی از طرف مرم آن سیلی خواهند خورد لذا به دنبال تثبیت روابط هستند تا به بهانه روابط دیپلماتیک صدها جاسوس و جوخه ترور به آن کشورها بفرستند تا به صورت مستقیم در کشتن مردم آن کشورها در آینده دخالت کنند.

                       بیشتر بخوانید:

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فتح قدس و فروپاشی رژیم صهیونیستی از طرف جریان مقاومت تنها 15 روز وقت لازم دارد و این را اسرائیلی ها به خوبی می دانند اما نمی دانند که این گونه برقراری روابط با سایر کشورها فتح قدس را تسریع می کند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ روزنامه هاآرتص مدعی شده اسرائیل بعد از برداشتن گام‌های مهم در راستای تجدید روابط با چاد به دنبال برقراری روابط دیپلماتیک با سودان و بحرین است. به نوشته این روزنامه در صورتی که روابط با سودان از سر گرفته شوند، زمان پرواز از فلسطین اشغالی به سمت برزیل کوتاه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet