خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/01/09 06:01:00
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:

طرح های محرومیت زدایی حمایت می خواهد

عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز می گوید:بسیج منحصر به جنگ و جهاد نیست و در شرایط کنونی حتی یک نهاد فرهنگی است.
طرح های محرومیت زدایی حمایت می خواهد عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز می گوید:بسیج منحصر به جنگ و جهاد نیست و در شرایط کنونی حتی یک نهاد فرهنگی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105917132541.jpg طرح,های,محرومیت,زدایی,حمایت,می,خواهد Icana

محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی گفت: بسیج همانطور امام فرمودند لشکر مخلص خداست؛این لشکر مخلص خدا از همین کلمه وظایفش را می فهمیم که اول خدایی است و واقعاً برای خدا کار می‌کند نه برای ریا و نام و نشان و یک نیروی مردمی است.

محرومیت زدایی حمایت می خواهد

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه بسیج منحصر به جنگ و جهاد نیست،مطرح کرد:بسیج را در همه عرصه‌ها باید حاضر بینیم؛در نیروی سازندگی،دانشگاه، در صحنه علم ،باید ببینیم؛بسیج را باید در خدمت رسانی در هر عرصه ای در عرصه مدیریتی ببینیم؛چرا باید بسیج را محدود کنیم به یک عرصه نظامی  ویا فقط سازندگی؛واقعا بسیج در عرصه های مختلف متعهدانه در مجلس و دولت و حکومت باید حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی عرصه‌ای برای مدیریت در کادرسازی کشور هستند،اظهار کرد:بسیجی پوشیدن یک لباس خاص نیست؛بلکه یک دانشمند و یک روحانی هم باید بسیجی باشد و خالصانه باید کار کنند و خالصانه خدمت کنند ،یک نیروی دولتی هم باید بسیجی کار کند یعنی وقتی پشت میزش می نشیند،بگوید من در خدمت دین و مردم هستم.

تجلی بسیج را باید در کشور ۸۰ میلیونی ببینیم​

خطیب جمعه اصفهان با اشاره به خالصانه کارکردن بسیجیان،مطرح کرد:محرومیت زدایی بخشی از فعالیت‌های بسیج است و این موضوع حمایت می خواهد،اگر یک گروه بسیجی می خواهند در یک روستایی خدمت کنند،باید وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی و خیلی از نیروها کمک کنند و بسیج بشوند و به بسیج کشور کمک کنند .

وی ضمن اشاره به اجرای ۴۰ هزار پروژه توسط سازمان بسیج به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب،مطرح کرد:حمایت از بسیج و روحیه بسیجی مهم است،باید فراتر از یک حوزه به آنها نگاه کنیم و تجلی بسیج را در کشور ۸۰ میلیونی در وزارتخانه ها، در حکومت،در مسئولان ببینیم.

محمدتقی رهبر با بیان اینکه توجه به محرومیت و محرومیت زدایی،توجه به بهداشت،درمان،تربیت،خانه سازیو عمران،کشاورزی،سوادآموزی بسیج در عرصه‌های مختلف متعهدانه عمل می کند،ادامه داد:باید بسیج را آن گونه که هست دریابیم.

گفتنی است،رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: سال ۹۸ در قالب طرح بزرگ خدمت‌رسانی همزمان و همگرا در سراسر کشور ۴۰ هزار پروژه را آغاز می‌کنیم که البته بخشی از آنها آغاز شده است.

زهرایی توضیح داد: بخشی از این پروژه‌ها شامل پروژه‌هایی است که نهادهایی نظیر بنیاد برکت، آستان قدس رضوی، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزیستی و امثال آن کار می‌کردند و هدف از اجرای این ۴۰هزار پروژه امیدبخشی به مردم است. به هر حال در سال ۹۸ جنگ روانی دشمن چند برابر می‌شود و به فرموده مقام معظم رهبری نیز عملیات اصلی دشمن در سال ۹۸ است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet