ایام محرم 1398
1397/09/11 11:37:24
سرویس اجتماعی
آقاپور علیشاهی خبر داد:

تلاش برای تدوین طرحی به منظور تغییر عنوان شغل محیط‌بانی به پلیس انتظامی محیط زیست

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس از تلاش برای تدوین طرحی به منظور تغییر عنوان شغل محیط بانی به پلیس انتظامی محیط زیست خبر داد.
تلاش برای تدوین طرحی به منظور تغییر عنوان شغل محیط‌بانی به پلیس انتظامی محیط زیست عضو فراکسیون محیط زیست مجلس از تلاش برای تدوین طرحی به منظور تغییر عنوان شغل محیط بانی به پلیس انتظامی محیط زیست خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107274178376.jpg تلاش,برای,تدوین,طرحی,به,منظور,تغییر,عنوان,شغل,محیط‌بانی,به,پلیس,انتظامی,محیط,زیست Icana

معصومه آقاپور علیشاهی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  از تلاش برای تدوین طرحی به منظور تغییر عنوان شغل محیط بانی به پلیس انتظامی محیط زیست خبر داد و گفت: با تصویب این طرح محیط بانان از قوانین پلیس تبعیت می کنند.

محیط بان

محیط بانان از تمامی مزایای قوانین قضایی، حقوقی و اداری نیروی انتظامی بهره مند می شوند

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر و حمایت همه جانبه از محیط بانان، افزود: بر اساس طرح مذکور محیط بانان از تمامی مزایای قوانین قضایی، حقوقی و اداری نیروی انتظامی بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: همچنین از پوشش محیط زیست خارج و تحت پوشش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرند.

محیط بانان با خلاء های قانونی برای بکارگیری سلاح مواجه هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه محیط بانان به طور مداوم در معرض خطراتی از ناحیه شکارچیان غیرمجاز قرار دارند، گفت: محیط بانان با خلاء های قانونی برای بکارگیری سلاح مواجه هستند که با قرارگرفتن تحت نظر نیروی انتظامی این مشکل حل خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet