هدر موبایل
1397/09/11 13:42:55
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58755.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را بدین شرح قرائت کرد:

- تذکر احمد انارکی محمدی  نماینده مردم رفسنجان و انار و 40 نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص عدم اجرای کامل مصوبه امهال 3 ساله وام‌های کشاورزان خسارت دیده بر مبنای بند (خ) ماده (33) قانون برنامه ششم توسعه.

- تذکرعلی اسماعیلینماینده مردم نور و محمودآباد به وزیر نیرو در خصوص مشکل پسماند شهرهای نور، رویان، ایزدشهر، سرخو و عدم ارائه راهکار برای حل این مشکل.

- تذکر عین الله شریف پور نماینده مردم ماکو ، چالدران، پلدشت و شوط به وزیر نیرو در خصوص عدم در نظر گرفتن ردیف اعتباری برای پروژه سد مستقر در روستای ارس در بودجه سال 98 علیرغم مکاتبات عدیده؛ زیرا در غیر این صورت باید منتظر تخلیه این روستاها باشیم. همچنین به وزیر بهداشت و درمان خصوص نبود متخصص ارتوپدی در شهرستان ماکو تذکر داد.

- تذکرعلی ساری نماینده مردم اهواز و باوی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت تعلل اداره راه و شهرسازی در رسیدگی به جاده مسیر تصفیه شکر.

- تذکر ​سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به وزیر کشور در خصوص ضرورت عمل به تکالیف آن وزارتخانه بر اساس قانون هوای پاک مصوب سال 96 برای جلوگیری از آلودگی هوا؛ به وزیر صنعت در خصوص ضرورت تسریع در تحویل خودروهای پیش‌فروش شده خودروسازان در مهلت مقرر و عمل به تعهدات مالی در قرارداد با مشتریان؛ به وزیر اقتصاد در خصوص رسیدگی به مشکلات ناشی از واگذاری غیرتخصصی شرکت هفت‌تپه.

- تذکر حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تأمین و ابلاغ اعتبار مصوب برای پروژه سه راهی بروجرد به هریس و احداث پل مربوطه.

- تذکر ​نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم بررسی افزایش قیمت شیر و اقدام برای کاهش قیمت.

- تذکر نادر قاضی پور  نماینده مردم ارومیه به رئیس جمهور در خصوص تسهیل در درمان جانبازان.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار به وزیر نفت در خصوص توجه به مطالبات پیمانکاران وزارت نفت.

- تذکر امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین به رئیس جمهور درباره لزوم مدیریت مجموعه‌های زیر نظر ریاست جمهوری.

- تذکر عین الله شریف پور نماینده مردم ماکو و چالدران به وزیر جهاد کشاورزی درخصص رسیدگی به وضعیت کشاورزان حوزه انتخابیه، تذکر به وزیر اقتصاد درخصوص اوضاع گمرک کشور مخصوصاً گمرک بازرگان نیاز به تدبیر فوری دارد تا در اوضاع اقتصادی حداقل به موازات رفتار اداری و اخلاقی خود باشیم.

- تذکر عباسعلی پوربافرانی نماینده نائین به وزیر راه و شهرسازی درخصوص جلوگیری از اخذ وجوهی از مرغداران بابت حمل غذای طیور

- تذکر محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص عدم آنتن دهی بسیاری از روستاهای استان کردستان

- تذکر سیدهادی بهادری به همراه 5 نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص تسویه حساب حق الزحمه پزشکان، پرستاران و کارگران علوم پزشکی آذربایجان غربی

- تذکر بیت الله عبداللهی نماینده مردم اهر و هریس به وزیر راه و شهرسازی چرا علی رغم داشتن شرایط جمعیتی و کشاورزی و گردشگری، احداث راه آهن از تبریز به هریس و اهر در دستور کار این وزارتخانه گنجانده نشده است.

- تذکر محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز به وزیر آموزش و پرورش درخصوص جلوگیری از بکارگیری اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان در جذب نیروی حق التدریسی

- تذکر داود محمدی نماینده مردم قزوین و آبیک و البرز به وزیر اقتصاد درخصوص عدم برنامه ریزی مناسب برای تامین ارز مورد نیاز زائران حسینی در مراسم اربعین موجب آسیب به آنان شده است.

- تذکر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر به رئیس جمهور درخصوص پرداخت خسارت باغداران و کشاورزان بر اثر سرمازدگی مورخ 28/1/97، تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص فوت 4 نفر از جوانان خلخال و کوثر در 5 آبان ماه که در کهریزک زیر آمار ماندند

- تذکر جبار کوچکی نژادنماینده مردم رشت به وزیر نفت، چرا با مشکل مجتمع های سوخت رسانی و شهرستان و بین راهی توجه نمی شود.

- تذکر نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات به وزیر کشور درخصوص لزوم پرداخت حق بیمه سنوات شاغلین در شرکت های زیرمجموعه شهرداری که علی رغم تسریع قانون کار در حق آنها اجحاف می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet