هدر اصلی
1397/09/11 17:20:01
سرویس اقتصادی
مفتح با تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات:

گزارش تفریغ بودجه 95 برای قرائت در صحن ارسال شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
گزارش تفریغ بودجه 95 برای قرائت در صحن ارسال شد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg گزارش,تفریغ,بودجه,95,برای,قرائت,در,صحن,ارسال,شد Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: گزارش تفریغ بودجه سال 95 در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و نهایی شد، این گزارش برای قرائت در صحن به هیات رئیسه ارسال شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد: بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات پیمانکاران طرح های عمرانی با توجه به افزایش قیمت ها و بررسی نرخ تعدیل اعلام شده در قراردادهای پیمانکاران توسط سازمان برنامه و بودجه نیز صورت گرفت.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: با افزایش قیمت ها، مشکلاتی برای پیمانکاران حوزه عمرانی ایجاد شده است، در این زمینه سازمان برنامه و بودجه اقداماتی داشته و کارشناسان نیز توضیحاتی در رابطه با چگونگی تعدیل ها ارائه دادند.

وی بیان داشت:  بعد از ارائه اطلاعات و بیان مطالبات، تجربه گذاشته یادآوری شد بنابراین مقرر شد تا کمیته ای مشترک بین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه سازمان برنامه و اعضای کمیسیون عمران در صورت تمایل تشکیل شود و شاخص های تعدیل برای پیمانکاران احصا شود، چرا که می خواهیم فعالیت پیمانکاران در کشور مستمر باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با اشاره به اینکه رسیدگی به بودجه پیشنهادی سال 1398 دیوان محاسبات در دستور کار قرار داشت، گفت: از آنجایی که بودجه پیشنهادی دولت برای سال 98 در سازمان برنامه و بودجه بسته شده است، مقرر شد که چارچوب پیشنهادی دیوان محاسبات در زمان بررسی لایحه در کمیسیون تلفیق بودجه مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet