هدر موبایل
1397/09/13 10:02:56
سرویس فرهنگی
عابدی با یادآوری آزار و اذیت دانش آموزان دبستانی در اصفهان:

هنوز بررسی‌های دقیق توسط دادستانی و دادگاه انجام نشده / معرفی مدیر مدرسه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری

نماینده مردم اصفهان در مجلس در مورد آزار و اذیت دانش‌آموزان یکی از دبستان‌های این شهرستان گفت: بر اساس بررسی‌ها یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان تصاویر غیراخلاقی به دانش‌آموزان نشان داده است.
هنوز بررسی‌های دقیق توسط دادستانی و دادگاه انجام نشده / معرفی مدیر مدرسه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری نماینده مردم اصفهان در مجلس در مورد آزار و اذیت دانش‌آموزان یکی از دبستان‌های این شهرستان گفت: بر اساس بررسی‌ها یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان تصاویر غیراخلاقی به دانش‌آموزان نشان داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106328176087.jpg هنوز,بررسی‌های,دقیق,توسط,دادستانی,و,دادگاه,انجام,نشده,/,معرفی,مدیر,مدرسه,به,هیئت,رسیدگی,به,تخلفات,اداری Icana

حیدر علی عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره خبرهای منتشر شده مبنی بر آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش‌آموزان دبستان پسرانه ای در اصفهان گفت:  بر اساس بررسی های صورت گرفته والدین دو دانش‌آموز شاکی بودند که یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان در مراسمی تصاویر مستهجن و غیراخلاقی را به فرزندانشان نشان داده است.

بر اساس بررسی های صورت گرفته والدین دو دانش‌آموز شاکی بودند که یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان در مراسمی تصاویر مستهجن و غیراخلاقی به  فرزندانشان نشان داده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متهم بازداشت شده و زوایای پنهان پرونده در حال بررسی است، افزود: هنوز بررسی‌های دقیق توسط دادستانی و دادگاه انجام نشده اما مسئولان مدرسه اقدامات اولیه را به خوبی انجام داده اند.

وی ادامه داد: البته مدیر مدرسه نیز به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شده تا بررسی‌های مناسب انجام شود.

تکرار چنین حوادثی در مدارس زنگ خطری جدی است

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه تکرار چنین حوادثی در مدارس زنگ خطری جدی است، گفت: طی ماه های اخیر بود که فردی با ورود به حریم مدرسه ای در تاکستان اقدام به انجام تست خون از دانش آموزان آن هم با سرنگ مشترک می کند و امروز نیز با مساله تجاوز به دانش آموزان روبرو هستیم و این نشانه ضعف مدیریت در آموزش و پرورش است که باید این شیوه و روش مدیریت اصلاح شود.

عابدی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نیاز به مدیران کیفی دارد، تصریح کرد: مدیران، معلمان و نیروهای قوی وکیفی باید در آموزش و پرورش بکارگیری شوند تا نسبت به حوزه مسئولیت و وظایف خود آگاه باشند و احساس مسئولیت کنند.

ضعف مدیریت و کمبود بودجه و نیرو در آموزش و پروش نشانه کم توجهی دولت و مجلس

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش های ویژه باید به مدیران آموزش و پرورش ارائه شود، افزود: آموزش و پرورش سال ها است با کمبود نیرو و بودجه دست و پنجه نرم می کند و باید تقویت شود؛ بی شک ضعف مدیریت و کمبود بودجه و نیرو در آموزش و پرورش نشانه کم توجهی چندین ساله دولت و مجلس بوده و وقت آن رسیده که برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی مشکلات این دستگاه جدی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet