هفته دفاع مقدس
1397/09/14 14:41:00
سرویس سیاسی
شهروز برزگر:

قدرت موشکی امنیت مارا در جزیره نادانی حفظ می کند.

نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی: قدرت موشکی امنیت مارا در جزیره نادانی ای که کشور را احاطه کرده حفظ می کند و قابل مذاکره نیست.
قدرت موشکی امنیت مارا در جزیره نادانی حفظ می کند. نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی: قدرت موشکی امنیت مارا در جزیره نادانی ای که کشور را احاطه کرده حفظ می کند و قابل مذاکره نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg قدرت,موشکی,امنیت,مارا,در,جزیره,نادانی,حفظ,می,کند. Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به ادعاهای امریکا و برخی کشور های اروپایی در مورد خروج ایران از قطعنامه "2231" در پی آزمایشات موشکی گفت:ایران در جزیره نادانی ای قرار دارد که هر روز از یک طرف تهدید می شود،روزی داعش و طالبان و روز دیگری گروه های جدایی طلب مسلح و تروریست های مورد حمایت غرب لذا در این شرایط توسعه توان موشکی یک ضرورت است و منعی هم برای آن نیست.

ما وزارت جنگ نداریم وزارت دفاع داریم

وی افزود:ما وزارت جنگ نداریم بلکه وزارت دفاع داریم پس اساسا تجاوز و تهدید در سیاست نظامی جمهوری اسلامی جایی ندارد و هیچ کشوری آسیبی از توان موشکی ما نخواهد دید بلکه ضامن امنیت آنها نیز بوده و خواهد بود و این موضوع قابل مذاکره نیست و تلاش غربی ها برای محدود کردن ایران تلاشی واهی و بدون ثمر است.

هیچ موشکی برای حمل کلاهک هسته ای در ایران ساخته نشده

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:حق هر کشوری است که برای دفاع از تمامیت ارضی  خود تسلیحات نظامی را متناسب با تهدید ها تقویت کند و تشخیص جمهوری اسلامی ایران هم در این مورد تقویت بیشتر موشک های بالستیک و دوربرد است که البته به شکل کشتار جمعی و برای حمل کلاهک هسته ای ساخته نمی شود.

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet