هدر اصلی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بدری خبر داد:

بدهی ۴۰ هزار میلیاردی وزارت راه و شهرسازی به اشخاص حقیقی و حقوقی/ عملکرد صفر درصدی وزارتخانه در واگذاری پروژه های نیمه تمام

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بدهی ۴۰ هزار میلیارد تومانی وزارت راه و شهرسازی به اشخاص حقیقی و حقوقی خبر داد.
جمعه 16 آذر 1397 ساعت 14:03
بدهی ۴۰ هزار میلیاردی وزارت راه و شهرسازی به اشخاص حقیقی و حقوقی/ عملکرد صفر درصدی وزارتخانه در واگذاری پروژه های نیمه تمام سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بدهی ۴۰ هزار میلیارد تومانی وزارت راه و شهرسازی به اشخاص حقیقی و حقوقی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg بدهی,۴۰,هزار,میلیاردی,وزارت,راه,و,شهرسازی,به,اشخاص,حقیقی,و,حقوقی/,عملکرد,صفر,درصدی,وزارتخانه,در,واگذاری,پروژه,های,نیمه,تمام Icana

صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره ورود کمیسیون عمران مجلس به مسئله بدهی های وزارت راه و شهرسازی در سال های گذشته گفت: بر اساس آمارها و گزارش های واصله وزارت راه و شهرسازی حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار است.

صدیف بدری

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس گزارش ها وزارت راه و شهرسازی حدود ۲۸ هزار میلیارد تومان نیز به ‌صورت مطالبات تعهدی و اسناد گشایش اعتبار در سنوات گذشته بدهی دارد که به صورت مجموع بدهی‌های این وزارتخانه حدود چهل هزار میلیارد تومان است.

محکومیت مالی ۴ هزار میلیارد تومانی وزارت راه و شهرسازی

وی گفت: علاوه بر این بدهی ها، وزارت راه  و شهرسازی حدود ۴ هزار میلیارد تومان نیز احکام دادگستری و جرایم و محکومیت دارد که این وزارتخانه باید این بدهی‌ها را به اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت کند.

ضرورت ورود دولت برای پرداخت بدهی‌های وزارت راه و شهرسازی

بدری بر لزوم ورود دولت  به موضوع بدهی های وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد و گفت: دولت باید با برنامه ریزی مناسب زمینه را برای پرداخت این بدهی ها فراهم کند.

عملکرد صفر درصدی وزارت راه و شهرسازی در واگذاری پروژه های نیمه تمام

وی ادامه داد: یکی دیگر از مسائل مرتبط با وزارت راه و شهرسازی عملکرد این وزارتخانه در اجرای تبصره های قانون بودجه است به ویژه بر اساس گزارشات وزارت راه در اجرای تبصره های قانونی بودجه به ویژه تبصره ۱۹ عملکرد مناسبی نداشته است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: بر اساس گزارش ها و آمارها، عملکرد وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام صفر درصد بوده است./
پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000