خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/09/19 12:00:00
سرویس سیاسی
مقصودی:

چرخش نخبگان تنها راه حل مشکلات جامعه/ تغییرات کابینه بی‌اثر بود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است رئیس جمهور باید مشاوران خود را از لایه‌های عوام انتخاب کند و باعث ایجاد چرخش نخبگان در سطوح مدیریتی شود تا بتواند نتیجه بگیرد.
چرخش نخبگان تنها راه حل مشکلات جامعه/ تغییرات کابینه بی‌اثر بود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است رئیس جمهور باید مشاوران خود را از لایه‌های عوام انتخاب کند و باعث ایجاد چرخش نخبگان در سطوح مدیریتی شود تا بتواند نتیجه بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100790267142.jpg چرخش,نخبگان,تنها,راه,حل,مشکلات,جامعه/,تغییرات,کابینه,بی‌اثر,بود Icana

حسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تغییرات در تیم اقتصادی دولت نیز نتوانست انتظارات مجلس و جامعه را فراهم کند، گفت: سیاست گذاری های جدید نیز نتوانست مانع اعتراضات مردم، فاصله طبقاتی و کاهش توان خرید آنها که بسیار محرز است، شود.

تیم سابق اقتصادی دولت همچنان در حال مدیریت است

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: رئیس جمهور به جای مشورت با نخبگان جامعه با عده معدودی در اطراف خود مشورت می کند و در واقع همچنان تیم اقتصادی سابق در حال مدیریت بوده و افراد جدید ایده ای از خود ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه اگر رئیس جمهور می خواهد تغییرات را حس کند باید به اندیشه های امام(ره) و رهبری باز گردد، اظهار داشت: دولت باید به داخل اتکا داشته و چشم از خارج بپوشد و تا زمانی که چرخش نخبگان ایجاد نشود نمی توانیم شاهد تغییراتی در حوزه معیشتی و اقتصاد باشیم.

دولت دلالی را پذیرفته است/  مشاوران رئیس جمهور صادق نیستند

مقصودی ادامه داد: قیمت دلار در حال حاضر کاهش پیدا کرده اما در واقع شبیه یک فنر فشرده است که به زودی طی چند ماه آتی منفجر شده و به صورت سرسام آور با افزایش قیمت دلار روبرو خواهیم شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با انتقاد از وجود رانت در ارائه ارز به بازرگانان، عنوان کرد: ارز نیمایی با قیمت 11 هزار تومان و مشابه قیمت ارز در بازار ارائه می شود که نشان می دهد دولت دلالی را پذیرفته و بر اساس رانت اقدام می کند چرا که هزینه های مردم کاهش نیافته و تهیه کالا همچنان با دلار 20 تومانی صورت می گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مشاوران رئیس جمهور در ارائه آمار به وی صداقت ندارند، خاطرنشان ساخت: رئیس جمهور در آخرین سفر خود آماری ارائه داد و اعلام کرد آموزش و پرورش در ایران رایگان ترین آموزش و پرورش در دنیا است و اشتغال زیادی ایجاد شده در حالی که اینگونه نیست و اگر وی مشاوران خود را از لایه های عوام انتخاب می کرد نتیجه بهتری می گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet