ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1397/09/18 14:26:00
سرویس سیاسی
جاسمی مطرح کرد:

دکترین سیاسی آمریکایی‌ها تهدید و ایجاد هراس است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست تهدید و ایجاد هراس پس از روی کار آمدن ترامپ دردستورکار مقامات آمریکایی قرار دارد از این رو ایران را متهم به تهیه موشک برای یمن ها میکنند.
دکترین سیاسی آمریکایی‌ها تهدید و ایجاد هراس است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست تهدید و ایجاد هراس پس از روی کار آمدن ترامپ دردستورکار مقامات آمریکایی قرار دارد از این رو ایران را متهم به تهیه موشک برای یمن ها میکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/122373.jpg دکترین,سیاسی,آمریکایی‌ها,تهدید,و,ایجاد,هراس,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نمایش تبلیغاتی برایان هوک، مسئول میز ایران در وزارت خارجه آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکایی ها دچار استیصال شده اند و همواره تلاش می کنند با بیان برخی موضوعاتی که دیگر جهانیان هم متوجه شده اند که دروغ محض است، ایران را متهم کنند.

نمایش  ضدایرانی برایان هوک سیاست سوخته کاخ سفید است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اتهام زدن به ایران با نشان دادن ماکت بدنه موشک هایی که ادعا می شود کشورمان در اختیار حوثی‌ها (اعضای انصارالله) قرار داده تا عربستان سعودی را مورد هدف قراردهند سیاست سوخته ای است که در گذشته نه چندان دور نیکی هیلی هم آن را اجرا کرد ولی به نتیجه نرسید.

آمریکا ناقض قطعنامه سازمان ملل است، ایران پایبند به تعهدات بین المللی است

وی با اشاره به اینکه ایران هیچگاه قطعنامه های سازمان ملل را نقض نکرده است و این در حالیست که آمریکا با خروج از توافقنامه برجام قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را به وضوح زیر پا گذاشته و نقض کرده است، ادامه داد: در واقع باید اذعان کرد که دکترین ایالات متحده اتهام زنی به ایران و مورد هجمه قرار دادن کشورمان در مجامع بین المللی است تا از این  طریق بتواند دیگر کشورها را برای اجرای سیاست های ضدایرانی با خودش همراه کند.

قاسم جاسمی

دکترین ایالات متحده اتهام زنی به ایران و مورد هجمه قرار دادن کشورمان در مجامع بین المللی است تا از این  طریق بتواند دیگر کشورها را برای اجرای سیاست های ضدایرانی با خودش همراه کند.

ایالات متحده عامل کشتار یمنی ها است و نمی توان ایران را متهم کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همچنین باید یادآور شد امروزه مردم یمن با سلاح های آمریکایی توسط ائتلاف سعودی از بین می روند و حتی برخی از نمایندگان مجلس ایالات متحده از دولت این کشور خواستند ارسال سلاح به سعودی ها را قطع کنند اما ترامپ ایران امر را نپذیرفت و اکنون ایران را متهم می کنند که به یمنی ها سلاح ارائه کرده است.

جاسمی اعتقاد دارد که سیاستمداران آمریکایی سران کشورهای دنیا و حتی مردم کشورشان را به سخره گرفته اند زیرا مگر می شود کشوری برای نابودی مردم کشور دیگری سلاح به فروش برساند اما دیگران را متهم کند.

سیاست تهدید و ایجاد هراس دردستورکار مقامات آمریکایی قرار دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیاست تهدید و ایجاد هراس پس از روی کار آمدن دولت ترامپ به طور جدی دردستورکار مقامات و سیاست خارجی این کشور قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: در واقع کاخ سفید با اقدام مذکور درصدد اجرای سیاست حمایت از همپیمان منطقه ای خودش عربستان است و در مقابل می خواهد با تحت فشار گذاشتن ایران در مجامع بین المللی، سعودی ها را مظان اتهام کنار بگذارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet