هدر موبایل
1388/06/31 13:23:00
سرویس سیاسی
دستاوردهای دوران دفاع مقدس -1

اکرمی: دنیا فهمید حمله نظامی به ایران غیرممکن است

**"سیدرضا اکرمی" اظهار داشت: یکی از دستاوردهای این دوران این است که دنیا پذیرفته نمی‌تواند به جمهوری اسلامی حمله نظامی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: ایران اسلامی در طول 30 سال بعد از پیروزی شاهد صحنه‌های بسیار شکوهمند و شگفت آور و غرور آفرین بوده است.

وی افزود: در دهه اول انقلاب با هجمه و هجوم ناگهانی ارتش بعث عراقی مواجه شد که این جنگ 8 سال به طول کشور و این دوران به فضل الهی و رهبری داهیانه امام (ره) و همت همه مسئولین و مردم کشور با وجود همه خسارت‌ها و آسیب‌ها به پایان رسید و ما توانستیم دشمن را از میهن اسلامی اخراج کنیم.

اکرمی با اشاره به دهه دوم و سوم انقلاب اظهار داشت: در این دهه‌ها کوشش کردیم آن حماسه‌ها، ایثار فداکاری‌ها را مدون کرده و یا بصورت فیلم در اختیار جهان قرار دهیم که دنیا بداند چگونه ملت ایران براساس مکتب اسلام و ولایت و امت توانست مقابل همه هجمه‌ها مقاومت کند.

وی گفت: باور ما این است که براساس مدارک و اسناد موجود در جنگ تحمیلی همه دنیا به عراق کمک‌های مالی، تسلیحاتی و انسانی کرده بود در حالی که ایران به تنهایی توانست براساس مکتب اسلامی و وحدت مردمی و با رهبری حضرت امام از عهده همه آنها برآید.

عضو کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه این دوران تجربیات بسیار ارزشمندی برای ما و درس عبرتی برای دشمنان به همراه داشت، افزود: شاید ورود به ایران ساده باشد اما چیزی عاید آنها نخواهد شد و با خسارات فراوانی از کشور بیرون خواهند رفت.

وی تصریح کرد: در دهه سوم انقلاب نیز توانستیم دستاوردهایی در زمینه تجهیزات، هماهنگی، توسعه و... بدست بیاوریم و به فضل الهی تقریبا دنیا پذیرفته است که نمی‌تواند با جمهوری اسلامی قدرتمند وارد حمله نظامی شود زیرا این حملات بیشتر به ضرر آنها بوده و خسارات زیادی را به آنها وارد می‌کند شاید به ایران آسیبی برساند اما این آسیب بلاعوض نخواهد ماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet