هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان در مراسم افتتاحیه مسابقات روبوکاپ آسیا اقیانوسیه در جزیره کیش:

برون داد رفتار مسئولان فرار مغزهاست/توجه به تملق گویان در کشور

سرویس اقتصادی
نایب رییس مجلس، با بیان اینکه طلایی مردان کشور را تحویل نگرفته بلکه عده‌ای تملق گو را تحویل می‌گیریم،گفت: برون داد رفتار ما این است که جوان خوب ایرانی در کشور نمی‌مانند.
جمعه 16 آذر 1397 ساعت 14:16
برون داد رفتار مسئولان فرار مغزهاست/توجه به تملق گویان در کشور نایب رییس مجلس، با بیان اینکه طلایی مردان کشور را تحویل نگرفته بلکه عده‌ای تملق گو را تحویل می‌گیریم،گفت: برون داد رفتار ما این است که جوان خوب ایرانی در کشور نمی‌مانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807100274257751.jpg برون,داد,رفتار,مسئولان,فرار,مغزهاست/توجه,به,تملق,گویان,در,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در مراسم افتتاحیه مسابقات روبوکاپ آسیا اقیانوسیه در جزیره کیش، با بیان اینکه اگر علم از عمل خارج شود بالندگی وجود ندارد، گفت: ما در دانشگاه‌ها با یک بحران مواجه هستیم که دانشگاه‌ها را توسعه داده و اکنون با ظرفیت خالی مواجه شدیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا جوانان ایرانی با این علم و مهارت از کشور می‌روند؟، افزود: چرا به این جوانان میدان نمی دهیم؟ باور مسئولان کشور اگر بر این قرار بگیرد که تمام هستی برای علم بوده و علم برای مهارت بوده جوانان ما به خارج نمی‌روند.

عده‌ای تملق گو را تحویل می‌گیریم

وی ادامه داد: برون داد رفتار ما این است که جوان خوب ایرانی در کشور نمی‌مانند چراکه ما تحویلشان نمی‌گیریم؛ سیاست گذار، قانونگذار باید جوان را تحویل بگیرند.

نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طلایی مردان کشور را تحویل نگرفته بلکه عده‌ای تملق گو را تحویل می‌گیریم، اظهار داشت: در کشور شخصی که حرف غیر کارشناسی را نمی‌پذیرد و به دنبال حرف علمی است، تحویل نمی‌گیرند.

کیش نقشه راهبردی ندارد

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات روبوکاپ برای شناخت جوانان توانمند و مدیران سیاستگذار کشور است، افزود: ما مسابقه نمی‌گذاریم که جوانانمان به خارج بروند مسابقه برگزار می کنیم که جوان‌ها را تحویل بگیریم؛ ما در مجلس هر کاری از دستمان برای علم و فناوری بر بیاید انجام می‌دهیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کیش نقشه راهبردی ندارد و باید کیشی بسازیم که در منطقه بهترین باشد و برای این منظور باید نقشه راهبردی داشته باشد، تصریح کرد:ما باید کشوری داشته باشیم که جوانانمان بمانند و گول شرکت‌های خارجی را نخورند؛ البته تقصیر ماست که تحویلشان نمی‌گیریم اگر تحویل بگیریم از کشور نمی‌روند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000