هدر موبایل
1397/09/18 11:53:35
سرویس اقتصادی
بدری مطرح کرد:

12 هزار میلیارد تومان؛ سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی/نشست کمیسیون عمران با نوبخت برای بررسی اعتبارات عمرانی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان بوده که بر اساس گزارش، وزارتخانه از فرصت های اعتباری تبصره ها، اوراق مشارکت و فاینانس ها به خوبی استفاده نکرده است.
12 هزار میلیارد تومان؛ سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی/نشست کمیسیون عمران با نوبخت برای بررسی اعتبارات عمرانی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی حدود 12 هزار میلیارد تومان بوده که بر اساس گزارش، وزارتخانه از فرصت های اعتباری تبصره ها، اوراق مشارکت و فاینانس ها به خوبی استفاده نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100109364104.jpg 12,هزار,میلیارد,تومان؛,سر,جمع,اعتبارات,وزارت,راه,و,شهرسازی/نشست,کمیسیون,عمران,با,نوبخت,برای,بررسی,اعتبارات,عمرانی Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ورود کمیسیون عمران مجلس به بحث کارنامه سازمان برنامه و بودجه در سال 97 در تخصیص اعتبارات بخش حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و پروژه های عمرانی، گفت: مطابق پیوست یک قانون بودجه سال 97، حدود 6 هزار و 245 میلیارد تومان مصوبه اعتبار وزارتخانه بوده است، اما متأسفانه سازمان برنامه و بودجه از این میزان اعتبار، حدود سه هزار و 700 میلیارد تومان را تخصیص داد.

صدیف بدری

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم در ماه های پایانی سال جاری، سازمان برنامه و بودجه اعتبارات باقی مانده را ابلاغ و تخصیص دهد.

بر اساس گزارش های واصله از میزان اعتبار ابلاغی برای حوزه حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، حدود یک هزار و 300 میلیارد تومان به صورت نقدی تخصیص یافته و ما بقی به صورت اسناد خزانه بوده است

وی ادامه داد: بر اساس گزارش های واصله از میزان اعتبار ابلاغی برای حوزه حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، حدود یک هزار و 300 میلیارد تومان به صورت نقدی تخصیص یافته و ما بقی به صورت اسناد خزانه بوده است.

اعتبار 4 هزار میلیاردی وزارت راه از محل تبصره ها و ردیف های متفرقه بودجه 97

بدری افزود: همچنین طبق تبصره های قانونی بودجه 97، فرصت های اعتباری به میزان 3 هزار و 390 میلیارد تومان ابلاغ شده و بیش از یک هزار میلیارد تومان نیز ردیف های متفرقه در بودجه وجود داشت، که آن ها نیز ابلاغ شده است.

12 هزار میلیارد تومان؛ سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی در سال 97

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: سر جمع اعتبارات وزارت راه و شهرسازی حدود 12 هزار میلیارد تومان بوده است که بر اساس گزارش، وزارتخانه از فرصت های اعتباری تبصره ها، اوراق مشارکت و فاینانس ها به خوبی استفاده نکرده است.

نشست ویژه کمیسیون عمران با نوبخت برای بررسی اعتبارات عمرانی و حمل و نقل

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست مشترک این کمیسیون با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت: نوبخت در این نشست توضیحات و گزارش کاملی از دلایل کسر بودجه حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و بخش های دیگر این وزارتخانه ارائه می کند.

خبرنگار حمیدرضا خدامی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet