حلول ماه ربیع الاول
1397/11/13 18:57:07
سرویس سیاسی
نوروزی:

رژیم صهیونیستی با توجه به قدرت حزب الله و محور مقاومت ناچار است از در صلح وارد شود

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است؛هسته مقاومت از جنوب لبنان  شکل گرفته و الان در اوج قرار دارد.
رژیم صهیونیستی با توجه به قدرت حزب الله و محور مقاومت ناچار است از در صلح وارد شود سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است؛هسته مقاومت از جنوب لبنان  شکل گرفته و الان در اوج قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107503533493.jpg رژیم,صهیونیستی,با,توجه,به,قدرت,حزب,الله,و,محور,مقاومت,ناچار,است,از,در,صلح,وارد,شود Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش  به قدرت دفاعی حزب الله و حفاظت از بخش هایی از  سرزمین های اشغالی فلسطین،گفت:در حال حاضر اسرائیل بهانه های گوناگونی می آورد گاهی بحث تونل را مطرح می کند؛ولی ملت لبنان و ملت فلسطین حق دارند که خودشان دفاع کنند،حدود ۵۰، ۶۰ سال است که ملت فلسطین و لبنان تحت بدخیم ترین اشغالگری های این رژیم صهیونیستی غاصب و خونخوار قرار گرفته است.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به گفت وگوی اخیر سیدحسن نصرالله در مورد قدرت بازدارندگی حزب الله و مقاومت مطرح کرد:طبیعتا جوانان لبنانی که همه پدرانشان شهید شدند  و آنها از نسل این شهدا هستند؛ امروز به خاک و خون کشیده شدن همسنگران شان را می بینند و حق دارند از خودشان دفاع کنند.

وی با بیان اینکه دفاع حق قانونی ارتش و ملت لبنان است،افزود:آیا کسی دیده است که جوان حزب الله و یا ارتش لبنان به اسرائیل حمله کند؟کسی دیده است که ملت فلسطین بیاید یهود را آواره کند؟یهود ملت فلسطین را آواره و زندانی کرده و به خاک و خون کشیده است؛هر وقت توانسته به پایگاه های حزب الله در خاک سوریه حمله کرده است،اما حزب الله با قدرت دفاعی که دارد از خودش دفاع کرده است.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بهانه های رژیم صهیونیستی برای حضور در قدس ،مطرح کرد:اینها خواب های پریشان رژیم صهیونیستی است نتانیاهو و دیگر مقاماتتشان دچار آلزایمر شده اند؛همانطور که چندی پیش گفته بود در روستای تورقوزآباد تهران بمب هسته ای تولید می کنند؛در صورتی که آنجا قالیشویی بوده و اینکه زیر بیت المقدس معبد سلیمان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه هسته مقاومت از جنوب لبنان  شکل گرفته و الان در اوج قرار دارد،تصریح کرد:اگر ادعایی دارید که معبد سلیمان زیر مسجد الاقصی قرار دارد و جوان لبنانی در آن هم نفوذ کرده است،پس درود بر شرف و قدرت حزب الله و مرگ بر اسرائیل که اینقدر نادان و نفهم  است. 

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه رژیم صهیونیستی با توجه به قدرت حزب الله و مقاومت منطقه ناچار است از در صلح وارد شود و آرام بگیرد،تصریح کرد: رژیم صهیونیستی برای جذب پول و گدایی از  امپریالیسم غربی که پول های عربستان و دلارهای نفتی را برای خود جذب می کننددست به هرکاری می زنند؛ می خواهند تکدی کرده و پول دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بعد از مصاحبه دبیرکل حزب‌الله لبنان و هشداری که به صهیونیست‌ها درباره هرگونه ماجراجویی در سوریه یا لبنان داد، رژیم اسرائیل دو رزمایش در مناطق شمالی اجرا کرد.

این رزمایش‌های جدید در حالی برگزار شد که چند روز پیش "سید حسن نصرالله" دبیرکل حزب‌الله لبنان، به صهیونیست‌ها هشدار داده بود که حزب‌الله نه تنها موشک‌های نقطه‌زن، آنهم به میزان کافی، در اختیار دار؛بلکه توانایی این را دارند از هر راهی که بخواهند؛ زمینی، هوایی یا دریایی وارد اراضی اشغالی شوند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet