هدر موبایل
1397/09/22 22:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
وکیلی در واکنش به اظهارات حجاریان:

روحانی محصول حمایت اصلاح‌طلبان بود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی محصول حمایت جریان اصلاح‌طلبی است.
روحانی محصول حمایت اصلاح‌طلبان بود عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی محصول حمایت جریان اصلاح‌طلبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807106706186198.jpg روحانی,محصول,حمایت,اصلاح‌طلبان,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارنظر اخیر سعید حجاریان که گفته‌ "ما با روحانی ائتلافی نکردیم"، گفت: شاید منظور آقای حجاریان این است که حمایت کردیم ولی ائتلاف گفتمانی نکردیم.

محمدعلی وکیلی در نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

وی افزود: یک جریان در انتخابات آن زمان وجود داشت و آن هم جریان اصلاح‌طلبی بود و آقای روحانی هم محصول حمایت جریان اصلاح‌طلبی است.

بیشتر بخوانید:

عضو فراکسیون امید مجلس درباره اینکه حجاریان بیان کرده روحانی به خیلی از وعده‌های خود عمل نکرد، اظهار داشت: حتماً همین‌طور است و آقای روحانی در انتخابات و به‌خصوص در دور دوم خیلی به مردم وعده داد اما در مقیاس با وعده‌هایش عقب است اما الآن اشکالی که ماها داریم، اشکال به حوزه کارآمدی است. کارآمدی دولت در مقیاس انتظارات ملت، کارآمدی پایینی است و کارآمدی در تأمین معاش مردم پایین است.

به گزارش تسنیم، سعید حجاریان در  گفت‌وگوی گفته بود "اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه با روحانی عقدی به‌معنای ائتلاف نبسته بودند و حالا که‌ آقای روحانی از خودش عبور کرده، طبیعی است که برخی اصلاح‌طلبان با او زاویه پیدا کنند".

بیشتر بخوانید:

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet