هدر موبایل
1397/09/20 09:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصطفی ذوالقدر:

استیضاح وزیر علوم در شرایط فعلی به مصلحت نیست

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نماینده مردم میناب در مجلس می گوید: در شرایط کنونی استیضاح وزیر علوم را به هیچ وجه به صلاح نمی دانم و معتقدم باید به وی فرصت برای اقدامات کاربردی را داد.
استیضاح وزیر علوم در شرایط فعلی به مصلحت نیست عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نماینده مردم میناب در مجلس می گوید: در شرایط کنونی استیضاح وزیر علوم را به هیچ وجه به صلاح نمی دانم و معتقدم باید به وی فرصت برای اقدامات کاربردی را داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106949425976.jpg استیضاح,وزیر,علوم,در,شرایط,فعلی,به,مصلحت,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت «مصطفی ذوالقدر» افزود: عملکرد دکتر غلامی تاکنون خوب بوده و اقدام منفی و ضعیفی تاکنون از وی مشاهده نکرده ام.

وی استیضاح وزیر علوم در شرایط کنونی را به مصلحت و به نفع کشور ندانست و افزود: در شرایط کنونی این استیضاح را به هیچ وجه به صلاح نمی دانم و معتقدم باید به وزیر علوم فرصت برای اقدامات کاربردی را داد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس یادآور شد: این به صلاح نیست که ما هر روز یک نماینده را استیضاح کنیم و در کل این استیضاح مناسب نیست.

طرح استیضاح وزیر علوم برای بررسی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع داده شده است.

عدم وجود برنامه و سیاست‌های کلان پژوهشی و فناوری در چهارچوب اسناد بالادستی و اقتصاد مقاومتی و عدم اجرای پژوهش‌های کلان کشوری تحت نظارت شورای عتف، عدم توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و رشته‌های مهارتی و عدم تعیین تکلیف حق التدریسان فنی و حرفه‌ای علی رغم تکلیف قانونی در برنامه ششم توسعه و بی توجهی به آموزش در دانشگاه ها و عدم توسعه رشته‌های میان رشته‌ای در دانشگاه های کشور و عدم به روز رسانی رشته‌های دانشگاهی ازجمله محورهای این طرح استیضاح است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet