هدر موبایل
1397/09/21 13:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفر زاده ایمن آبادی:

استیضاح وزیر علوم در مجلس پایگاهی ندارد

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان این که استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد، گفت: وزیر علوم استیضاح نمی شود.
استیضاح وزیر علوم در مجلس پایگاهی ندارد نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان این که استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد، گفت: وزیر علوم استیضاح نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102036539557.jpg استیضاح,وزیر,علوم,در,مجلس,پایگاهی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، اظهار کرد: استیضاح وزیر علوم در مجلس شورای اسلامی هیچ گونه پایگاهی ندارد و من به شخصه با هرگونه استیضاح مخالف بوده و تعامل بیشتر وزیر علوم با بدنه مجلس و نمایندگان و اهتمام ویژه برای اعتلای بیشتر را توصیه می کنم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات و دستاوردهای یک ساله دانشگاه پیام نور نیز افزود: اقدامات اخیر این دانشگاه نشان دهنده هدف گذاری صحیح با نگاه تحول آفرین و متناسب با شرایط روز است .

به گفته جعفرزاده خوشبختانه روند رو به رشدی در دانشگاه پیام نور حاکم بوده و این دانشگاه از کارنامه خوبی در بین نمایندگان برخوردار است./

پایان پیام

 

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet