هدر موبایل
1397/09/21 10:17:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خضری:

باید به دنبال دغدغه های مردم باشیم نه استیضاح

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شرایط کنونی به هیچ وجه به مصلحت نظام آموزش عالی کشور نیست
باید به دنبال دغدغه های مردم باشیم نه استیضاح نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شرایط کنونی به هیچ وجه به مصلحت نظام آموزش عالی کشور نیست https://cdn.icana.ir/d/019/201801103911221185.jpg باید,به,دنبال,دغدغه,های,مردم,باشیم,نه,استیضاح Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت «رسول خضری»در گفت و گو با  ایرنا ضمن مخالفت با استیضاح وزیر علوم و تحقیقات و فناوری اظهار داشت: این استیضاح را به صلاح کشور نمی دانم و امروز باید به جای این گونه اقدامات به مسائل مهم پرداخت.

وی ادامه داد: در این شرایط که ما با مشکلات زیادی روبرو هستیم ایجاد این گونه چالش ها برای دولت به هیچ عنوان درست نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، یادآور شد: استیضاح کنندگان باید بدانند هم اکنون زمان این گونه اقدامات نیست و باید به دنبال دغدغه مردم باشیم.

خضری افزود: نمایندگان باید ببینند درد مردم جامعه چیست؟ زیرا ما هم اکنون بحث ابرچالش بیکاری را در کشور داریم و 42 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند که باید فکری برای آنها کرد.

وی با تاکید بر این که ما امروز باید به دنبال اشتغال برای مردم باشیم، توجه به موضوع معشیتی مردم و ایجاد اشتغال برای بیکاران باید از اهم اقدامات ما باشد تا اینکه به استیضاح هایی اینگونه بپردازیم.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس گفت: البته استیضاح حق نمایندگان است ولی به نظر من به جای این که به جای تغییر وزیر باشیم به دنبال تغییر ساختار باشیم و کاری زیربنایی انجام دهیم.

 طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیش از 80 امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شد و هیات رییسه نیز آن را برای بررسی بیشتر به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع داد./

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet