هدر موبایل
1397/09/22 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی بابایی:

کاهش فروش بشکه‌های نفت علتی بر ناتوانی فروش نفت نیست

رییس فراکسیون ولایی با اشاره به کاهش فروش یک میلیون بشکه نفت در بازار جهانی، بیان کرد: دربودجه ۹۸ فروش ۲ میلیون و ۴۳۰ هزاربشکه نفت تخمین زده شده اما این تعداد را به یک میلیون کاهش داده‌ایم اما کاهش فروش بشکه‌های نفت علتی بر ناتوانی فروش نفت نیست .
کاهش فروش بشکه‌های نفت علتی بر ناتوانی فروش نفت نیست رییس فراکسیون ولایی با اشاره به کاهش فروش یک میلیون بشکه نفت در بازار جهانی، بیان کرد: دربودجه ۹۸ فروش ۲ میلیون و ۴۳۰ هزاربشکه نفت تخمین زده شده اما این تعداد را به یک میلیون کاهش داده‌ایم اما کاهش فروش بشکه‌های نفت علتی بر ناتوانی فروش نفت نیست . https://cdn.icana.ir/d/019/201711107074957310.jpg کاهش,فروش,بشکه‌های,نفت,علتی,بر,ناتوانی,فروش,نفت,نیست Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت حمیدرضا حاجی‌بابایی پنجشنبه ۲۲ آذر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، با اشاره به توان اداره کشور توسط دولتمردان در جنگ اقتصادی و کاهش فروش یک میلیون بشکه نفت در بازار جهانی، بیان کرد: دربودجه ۹۸ فروش ۲ میلیون و ۴۳۰ هزاربشکه نفت تخمین زده شده اما این تعداد را به یک میلیون کاهش داده‌ایم.

وی اضافه کرد: کاهش فروش بشکه‌های نفت علتی بر ناتوانی فروش نفت نیست بلکه وسیله‌ای است تا به آمریکا ثابت کنیم با این مقدار فروش نفت، توانایی اداره کشور را داریم.

حاجی بابایی ادامه داد: ۵۴ دلار برای فروش هر بشکه بسیار بدبینانه‌است اما پیش‌بینی نمایندگان ۸۰ دلار است چراکه قصد ما اثبات توانایی اداره کشور با همین مقدار بودجه است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تولید و اشتغال بحث اصلی در بودجه ۹۸ است، اظهار کرد: برای عبور از این شرایط سخت و معبر ایجاد شده توسط دشمن، نیازمند رضایت و اعتماد عمومی هستیم. کارسخت و پیچیده‌ای در مقابل نمایندگان و سایر مسئولان وجود دارد چراکه باید تدابیری اندیشید تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

حاجی‌بابایی از خرید کالاهای اساسی با دلار ۴۰۰۰ تومانی خبر داد و اعلام کرد: در بودجه ۹۸، ۱۴ میلیارد دلار برای خرید کالای اساسی درنظرگرفته شده و یکی از تبصره‌های مهم، پیچیده و تاثیرگذار بودجه ۹۸، تبصره ۱۴ مربوط به یارانه‌ها، قیمت بنزین و فرآورده‌های نفتی است.

وی از افزایش احتمالی ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی به بودجه ۹۸ خبر داد و گفت: ۱۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار درنظرگرفته شده است که احتمال افزایش تا مبلغ ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی وجود دارد.

وی با بیان اینکه همدان در ریل توسعه قرار دارد و مسیر خودش را یافته است، با اشاره به پروژه‌های ملی استان عنوان کرد: افتتاح و تاسیس بیمارستان هزار تختخوابی، زورخانه باستانی، منطقه فناوری برتر، موزه منطقه‌ای، موزه هنرهای معاصر، پردیس سینمایی که از سال ۱۳۸۸ روند تاسیس آن متوقف شده است، مجتمع فرهنگی ۴۰۰۰ نفره، راه‌آهن ملایر - همدان و اتصال اتوبان ملایر به همدان -  تهران از جمله پروژه‌های ملی دردست تاسیس و یا افتتاح شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین درمجلس‌شورای اسلامی با اشاره پروژه‌های ملی دردست تاسیس و یا افتتاح شده استان همدان، ادامه داد: پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینا، پالایشگاه، اجرای طرح معرفی همدان به‌عنوان کلانشهر که در سال ۸۸ به تصویب رسیده، استخربانوان، آبرسانی به همدان، بیمارستان اکباتان، ورزشگاه تخصصی سه طبقه واقع در سعیدیه، استخر شیرجه و شنا که از زمان سفر مقام معظم رهبری مطرح شده است، سه ورودی شهر همدان و تاسیسات فاضلاب فامنین نیز از دیگر پروژه‌های ملی استان هستند.

حاجی بابایی دررابطه با عملکرد مسئولان استان همدان، اظهار کرد: در استان همدان هیچ نقطه منفی بین مسئولان وجود ندارد و همه آن‌ها مشغول فعالیت مطلوب هستند.

وی اهمیت دادن به بازنشستگان و کارمندان را الزامی دانست و مطرح کرد: مدیران باید نگاه وسیع‌تر و بالاتری به کارمندان و بازنشستگان داشته باشند و با تمام توان فعالیت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet