هدر موبایل
1388/07/01 14:18:00
سرویس صحن
هفته آینده انجام می شود؛

بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها درمجلس

**نمایندگان مجلس در جلسات علنی هفته آینده لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها که پیش از این یک فوریت این لایحه در جلسه‌علنی۳ مهر به مدت یک ماه مسکوت مانده بود را بررسی می کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، لایحه اصلاح ماده (117) تنفیذی قانون برنامه سوم توسعه، موضوع ماده 36 قانون برنامه چهارم توسعه مصوب  1383و تقاضای تحقیق و تفحص عده‌ای از نمایندگان  مجلس در مورد حادثه انفجار معدن باب تیزو کرمان از دیگر موارد مورد بررسی در جلسه علنی هفته آینه مجلس می باشد.

همچنین نمایندگان مجلس لایحه معافیت واردات انواع شمش طلا و نقره از پرداخت حقوق ورودی،لایحه اصلاح ماده 14 قانون حقوق و مزایای مستمر، پس‌انداز ثابت، حق بیمه و بیمه درمانی مشمولین قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران مصوب 1368 و ماده 190قانون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382 و الحاق ماده 187 مکرر به قانون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصوب 1370را در هفته آینده بررسی می کنند. 

طرح تاسیس شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی،و طرح اصلاح تبصره‌های 1 و 9 ذیل ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل مصوب 1373و  لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست از دیگر دستور کارهای مجلس می باشد.

همچنین نمایندگان مجلس رسیدگی به طرح افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی،لایحه موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیات‌های بردرآمد و سرمایه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری یمن را در دستور کار دارند.

لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل ازسرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قبرس لایحه موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرارمالی در مورد مالیات‌های بر درآمد و سرمایه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان نیز در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet