هدر موبایل
1397/09/25 09:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بهرام نیا:

استیضاح وزیر علوم فرصت سوزی است

نماینده مردم نهاوند درمجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را فرصت سوزی و غیر منطقی دانست.
استیضاح وزیر علوم فرصت سوزی است نماینده مردم نهاوند درمجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را فرصت سوزی و غیر منطقی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201808108589325818.jpg استیضاح,وزیر,علوم,فرصت,سوزی,,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین بهرام‌نیا با بیان اینکه وزیر علوم عملکرد قابل قبولی داشته است، گفت: ایده استیضاح ایده جالبی نیست چراکه درصورت انتخاب وزیر جدید، این فرد تا زمان رسیدن به هماهنگی و آشنایی با روند کاری زمان بسیار زیادی را نیاز دارد که این زمان به معنی فرصت سوزی است. منطقی است که تا پایان کار دولت به وزیر علوم اجازه فعالیت داده شود.

وی در رابطه با نحوه عملکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بیان کرد: آقای غلامی دارای سابقه مدیریتی موفق و درجه بالای علمی استاد تمام هستند همچنین از نظر ارزیابی، وزیر علوم عملکرد موجه و قابل قبولی داشته اند؛ باعث افتخار استان است که فردی همدانی به سمت وزارت برگزیده شده است. 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی استیضاح وزرا را حق طبیعی نمایندگان دانست و عنوان کرد: طبیعتا نمایندگان یکسری خواسته، شاخصه و ملاک دارند که امکان دارد بخشی از این خواسته‌ها منطقه‌ای، بخشی و یا ملی مانند مسائل مربوط به دانشجویان، محتوایی و درسی باشد که تمامی این خواسته‌ها از نظر کمی و کیفی نیازمند بررسی است. 
بهرام‌نیا بابیان اینکه معاون پارلمانی و دیگر معاونین وزیر علوم باید خواسته و سوالات نمایندگان خواهان استیضاح را در قالب قوانین رصد و ارزیابی کنند، اظهار کرد: این رصد و ارزیابی باعث می‌شود تا وزیر بداند خواسته نمایندگان تا چه اندازه براساس چهارچوب و قوانین است و تا چه حد می‌توان این خواسته‌هارا تحقق بخشید.
وی با اشاره به حمایت از وزیر علوم در جریان استیضاح، افزود: نمایندگان باید باتوجه به سوگند و قسم یادکرده در راستای منافع مردم تلاش کنند و از هرگونه جبه گیری سیاسی اجتناب ورزند
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet