هدر موبایل
1388/07/01 17:27:00
سرویس سیاسی
لاریجانی :

دفاع مقدس ایران را برای همیشه بیمه کرد

**رییس مجلس گفت: درست است که ما در طول هشت سال جنگ تحمیلی لطمات زیادی خوردیم اما این دفاع ایران را برای همیشه بیمه کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت علی لاریجانی در مراسم گاز رسانی به روستای ونارچ با گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس راهی بود که ملت ایران برای سرافرازی خود انتخاب کرد و آرامش امروز و حرکت جامعه به سمت عمران مدیون فداکاری‌های آن روز جوانان است.

وی با اشاره به حمایت‌های برخی کشورهای غربی و منطقه‌ از رژیم عراق افزود: صدام در روزهای اول حمله به ایران تصور می‌کرد که ظرف یک هفته می‌تواند تهران را اشغال کند اما در قدمهای اولیه با دفاع جانانه ملت ایران مواجه شد.

نماینده قم افزود: این درس بزرگی بود که اگر ملت ایران در آرمان‌های انقلاب و رهنمودهای امام (ره) و رهبری بایستد و پافشاری کند سرافرازی ایران را به دنبال خواهد داشت.

لاریجانی گفت: ما این روحیه شهادت طلبی را قدر می‌نهیم و امیدواریم این روحیه در بین ملت ایران مخصوصاً جوانان پایداربماند که اگر این گونه باشد ما از هر گزندی مصون خواهیم ماند.

وی با اشاره به توصییه مقام معظم رهبری در خصوص وحدت و اخوت اسلامی اظهار داشت: در هر کشوری ممکن است اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد اما نباید کاری کنیم که این عزتمندی مخدوش شود.

رییس مجلس تصریح کرد: همه اراده جریان‌های سیاسی و مسئولان کشور در این شرایط باید به خدمت معطوف باشد که لازمه این امر وحدت و مودت است.

این گزارش می افزاید:پروژه گاز رسانی به روستای "ونارچ"از توابع شهر کهک استان قم بعدازظهر چهارشنبه با حضور علی لاریجانی رییس مجلس به بهره‌برداری رسید.

 گفتنی است با اجرای این پروژه که 15 هزار میلیارد ریال هزینه اجرای این پروژه انست 300 خانوار از گاز طبیعی بهرمند شده و 280 انشعاب گاز ایجاد می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet