ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/09/25 17:28:01
سرویس اجتماعی
رضایی در تشریح دستورکار کمیسیون اجتماعی خبر داد:

بررسی اعتراضاتی نسبت به وضعیت نابسامان کارخانه کاشی و سرامیک قزوین

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی اعتراض یکی از اعضای کمیسیون متبوعش نسبت به وضعیت نابسامان کارخانه کاشی و سرامیک قزوین در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی اعتراضاتی نسبت به وضعیت نابسامان کارخانه کاشی و سرامیک قزوین نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی اعتراض یکی از اعضای کمیسیون متبوعش نسبت به وضعیت نابسامان کارخانه کاشی و سرامیک قزوین در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44647.jpg بررسی,اعتراضاتی,نسبت,به,وضعیت,نابسامان,کارخانه,کاشی,و,سرامیک,قزوین Icana

مسعود رضایی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح دستورکار نشست امروز (یکشنبه 25 آذرماه) کمیسیون متبوعش، گفت: کارخانه کاشی و سرامیک قزوین با مشکلی مواجه بود و آقای بابایی صالح عضو هیات رئیسه این کمیسیون، اعتراضاتی نسبت به وضعیت نابسامان این کارخانه داشت، چرا که کارگرانی را به صورت سفارشی در این کارخانه مشغول به کار کرده‌اند، همچنین زیان‌دهی این کارخانه از جمله ایراداتی بود که به بدان وارد دانسته‌اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست آقای تقی‌زاده رئیس صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل این کارخانه در این مورد توضیحاتی را ارائه دادند، چرا که این کارخانه متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در نهایت قرار بر این شد که مسئولان این کارخانه جوابیه‌ای برای اعتراضات مطرح شده آماده کنند تا صحت و سقم این اعتراضات مورد بررسی قرار بگیرد و بر اساس آن تصمیم‌گیری شود.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآور شد: رئیس صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل کارخانه کاشی و سرامیک قزوین در این نشست حضور داشتند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet