حلول ماه ربیع الاول
1397/09/25 19:54:48
سرویس اقتصادی
حسینی کیا در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران تصویب شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران تصویب و بر اساس آیین نامه داخلی مجلس به صحن علنی ارسال می‌شود.
گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران تصویب شد عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران تصویب و بر اساس آیین نامه داخلی مجلس به صحن علنی ارسال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201808107875440428.jpg گزارش,نهایی,هیات,تحقیق,و,تفحص,از,عملکرد,شرکت,مس,ایران,تصویب,شد Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( یکشنبه 25 آذرماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، گفت: نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با دو دستور کار و حضور نمایندگان عضو کمیسیون برگزار شد.

نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران بررسی و تصویب شد، گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مس ایران پس از تصویب در کمیسیون صنایع و معادن به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارجاع داده می‌شود.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستور کار دیگر کمیسیون در خصوص بررسی مذاکرات مسئولین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با مدیران تلگرام بود، ادامه داد: بر اساس گزارش‌های دریافتی مشخص شد که مذاکرات با مدیران تلگرام با اطلاع به مسئولین امنیتی، اطلاعاتی و قضائی بوده و از سوی وزارت ارتباطات تخلفی صورت نگرفته است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet