هدر موبایل
1388/07/02 13:08:00
سرویس سیاسی
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

تنش در اجتماع امنیت روانی را مختل می کند

**رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اثرات تنش در جامعه نقش بسیار مخبری در تمام جنبه‌های اجتماعی به همراه خواهد داشت.

سلیمان جعفرزاده در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: همان طور که در فرامین دینی توصیه‌های موکدی در خصوص پرهیز از تهمت و افترا به افراد زده شده، این معضل می‌تواند همدلی، انسجام وحدت را در جامعه از بین ببرد که بسیار خطرناک است.

وی خاطرنشان کرد: وجود فضای تشنج زا موجب از بین رفتن امنیت اجتماعی و حس بدبینی در جامعه خواهد شد.

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: وجود فضای تنش زا وحدت و انسجام اسلامی را خدشه دار می‌کند، طبیعی است که باعث می‌شود در جامعه فرهنگ بد شکل گیرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی صحبت‌های مقام معظم رهبری را آرامش بخش و موجب همدلی در جامعه دانست و افزود: عمل به فرمایشات معظم له موجب آرامش و از بین رفتن ناآرامی در جامعه می‌شود.

وی در خصوص اینکه چگونه می‌توان از به وجود آمدن فضای سوظن و بدگمانی در جامعه جلوگیری کرد گفت: بستگی به مجریان و مسئولان قوه قضاییه دارد که با تیزهوشی و هوشیاری موضوع را پیگیری کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مسئولین جامعه باید با ایجاد همدلی و اتحاد کاری کنند که همگی دست به دست هم داده و شرایط وفاق ملی را در جامعه رقم زنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه تهدیدات چه نتایجی در جامعه می‌تواند به همراه داشته باشد گفت: تهدید باعث می‌شود امنیت روانی در جامعه که به عنوان مهمترین عامل در جامه ارزیابی می‌شود به خطر افتد.

جعفرزاده خاطرنشاکرد: بزرگترین آسیب‌هایی که به جامعه وارد می‌شود ایجاد فضای بی اعتمادی است که می‌تواند به یک فرهنگ زشت در جامعه بدل شود و تاثیر بسیار بدی به همراه داشته باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان محترم در خانه ملت می‌توانند با استفاده از وظایف قانوگذاری و نظارتی خود به نحوی عمل کنند که فضای کشور از حالت تنش زا خارج شده و به سمت دوستی سوق یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet