پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/09/27 09:14:23
سرویس صحن
نعمتی در جمع خبرنگاران در تشریح موضوع مورد بررسی در نشست غیرعلنی امروز مجلس:

شکایت نماینده سراوان از وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت

سخنگوی هیات رئیسه مجلس از بررسی شکایت نماینده سراوان از وزیر اقتصاد به عنوان موضوع مورد بررسی در نشست غیرعلنی امروز مجلس خبر داد.
شکایت نماینده سراوان از وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت سخنگوی هیات رئیسه مجلس از بررسی شکایت نماینده سراوان از وزیر اقتصاد به عنوان موضوع مورد بررسی در نشست غیرعلنی امروز مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101435775460.jpg شکایت,نماینده,سراوان,از,وزیر,اقتصاد,مورد,بررسی,قرار,گرفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی در جمع خبرنگاران در تشریح علل برگزاری نشست غیرعلنی امروز (سه شنبه، 27 آذرماه)  مجلس، گفت: نمایندگان اعتراضاتی نسبت به انتشار کلیپی از توهین به آقای محمدباسط درازهی نماینده سراوان در مجلس شورای اسلامی داشتند که در نشست غیرعلنی امروز مجلس با حضور وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این کلیپ که بخش هایی از آن تقطیع شده بود بیانگر توهین یکی از کارمندان گمرک ایران به نماینده سراوان بود.

وی یادآور شد: براساس گزارشی که از سوی نماینده سراوان ارائه شد وی بیش از 45 دقیقه پشت درب گمرک ایران معطل مانده و مانع از ورود وی شده بودند بنابراین قرار شد آقای پزشکیان و وزیر اقتصاد این موضوع را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهند.

نعمتی تصریح کرد: بی تردید باید فارغ از فضاسازی هایی که وجود دارد با این موضوع به صورت منطقی و عالمانه برخورد شود و با افرادی که در این مورد تخطی کرده اند به صورت مناسب برخورد شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: وزیر اقتصاد در صحن صحبت کوتاهی در این مورد داشت و از سوی خود در این مورد عذرخواهی کرد و قرار شد این موضوع را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: در نهایت قرار بر این شد که امروز این موضوع توسط آقای مسعود پزشکیان رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و وزیر اقتصاد بررسی شده و تا فردا نتیجه آن به مجلس اعلام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • شکایت نماینده سراوان از وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet