شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/09/27 16:16:32
سرویس فرهنگی
یوسف‌نژاد:

استیضاح وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب افتاد

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش از دستور کار مجلس خارج شد، گفت: امضاهای استیضاح به زیر ۱۰ امضا رسید بنابراین این طرح از نصاب افتاده تلقی می‎شود.
استیضاح وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب افتاد عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش از دستور کار مجلس خارج شد، گفت: امضاهای استیضاح به زیر 10 امضا رسید بنابراین این طرح از نصاب افتاده تلقی می‎شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201809102043318818.jpg استیضاح,وزیر,آموزش,و,پرورش,از,حد,نصاب,افتاد Icana

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد: از 35 نماینده متقاضی استیضاح سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، تعداد زیادی از نمایندگان امضای خود را پس گرفتند و متقاضیان طرح استیضاح به زیر 10 نفر رسیدند.

نماینده مردم ساری در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که طرح استیضاح وزیر در این کمیسیون در حال بررسی بود نیز طی نامه‌ای به هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد که استیضاح از نصاب افتاده بنابراین طرح استیضاح سید محمد بطحایی از دستور کار مجلس خارج شد.

وی ادامه داد: با این حساب، امکان اینکه امضاهای این طرح افزایش یابد دیگر وجود ندارد.

عضو هیأت رئیسه مجلس درباره اینکه علت باز پس گیری امضاهای طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیز توضیح داد: پس از گفت و شنود و انجام مذاکرات تخصصی قاعدتا نمایندگان متقاضی از محورهای طرح شده استیضاح، قانع شده و اقدام به پس گرفتن امضای خود کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet