شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/07/03 02:22:00
سرویس سیاسی
ابوترابی فرد:

دفاع مقدس سرمایه افتخارآفرین ملت ایران است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع مقدس سرمایه ماندگار و با ارزش و افتخارآفرین ملت ایران است.

به گزارش ایرنا، "سیدمحمد حسن ابوترابی فرد" پنج شنبه شب در مراسم بزرگداشت علامه عسکری در مسجد اعظم قم خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس رهبری حضرت امام خمینی (ره)، ایمان و روحیه رزمندگان باعث پیروزی ملت ایران شد.

وی اظهار داشت: همه برکات کشور در محوریت فقاهت، ولایت و عدالت حاصل شده و موفقیت آینده ما نیز در گرو همین اصول است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیروزی ملت در گرو دفاع از ولایت فقیه است، گفت: تا زمانی که ملت ایران پشتوانه عظیمی مانند ولایت فقیه که تداوم امامت و ولایت معصومان (ع) است را دارد، دشمنان نمی توانند آسیبی به این کشور برسانند.   

ابوترابی گفت: پیوند دین، اخلاق و اندیشه انسان هایی را تربیت نموده که در دوران دفاع مقدس حماسه بزرگی را آفریده اند، رزمندگان اسلام در سخت ترین شرایط با مقاومت بی نظیر خود و درک عمیق سیاسی، راه عزت و اقتدار را مقابل ملت ایران گشوده اند.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز کشور عراق در سایه مرجعیت در برابر استکبار ایستاده و لبنان و فلسطین نیز قدرت پوشالی اسرائیل را زمین گیر کرده اند، به برکت دفاع مقدس و دفاع جانانه رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی است.

ابوترابی گفت: امروز ما شاهد تفسیر این کلام امام راحل که گفته بود "راه قدس از کربلا می گذرد"، هستیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دفاع مقدس سرمایه ماندگار و با ارزش و افتخارآفرین ملت ایران است و اگر آن قامت های استوار و اندیشه های نورانی در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی نبود، امروز سرنوشت جهان اسلام به گونه ای دیگر رقم می خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet