پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/02 12:03:00
سرویس کمیسیون ها
به منظور ارائه برنامه ها و پاسخگویی به سوالات نمایندگان صورت می گیرد

حضور 7 وزیر دولت دهم در کمیسیونهای مجلس

**۷ تن از وزرای دولت دهم به منظور پاسخگویی به سؤالات نمایندگان و ارائه توضییحاتی درباره برنامه‌های آینده وزارتخانه متبوع خود در جلسات هفته آینده کمیسیونهای مجلس شورای اسلامی حاضر می شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کمیسیون آموزش و تحقیقات در جلسه روز سه شنبه هفته آینده خود به منظور بررسی نحوه اجرای قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها میزبان "کامران دانشجو" وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

همچنین "مهدی غضنفری" وزیر بازرگانی به همراه معاونانش به منظور ارائه برنامه های آینده این وزارتخانه روز سه شنبه آینده در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور خواهد یافت.

در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی "مصطفی محمد نجار" وزیر کشور سوال "مصطفی کواکبیان" نماینده مردم سمنان در مجلس را پاسخگو خواهد بود.

"سیدشمس‌الدین حسینی" وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز با حضور در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس توضیحاتی درباره برنامه‌های وزارتخانه متبوع خود ارائه می کند.

در کمیسیون صنایع و معادن نیز "مسعود میر کاظمی" وزیر نفت به سؤال "رحیمی نسب" نمایبنده مردم خرم‌آباد پاخگو خواهد بود. همچنین برنامه‌های ارائه شده در صحن علنی از سوی این وزیر، مورد بررسی تحلیلی قرار خواهد گرفت.

"رضا تقی‌پور" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به منظور پاسخگویی به سؤالات "مجید نصیرپور" نماینده مردم سراب و "بهمن اخوان" نماینده مردم تفرش و آشتیان در کمیسیون صنایع و معادن حضور خواهد یافت. وی همچنین گزارش‌هایی را از روند واگذاری سهام عدالت شرکت مخابرات ایران و روند واگذاری اپراتور سوم و برنامه‌های آتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه خواهد کرد.

"صادق خلیلیان" وزیر جهاد کشاورزی نیز برای بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه‌های آتی این وزارتخانه میهمان جلسه روز یکشنبه هفته آینده کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی خواهد بود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet