هدر موبایل
1397/09/28 12:00:00
سرویس سیاسی
کنایه ابطحی به واعظی :

نمک نشناسی است که بگویید اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت نکردند

رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در واکنشی شدید به اظهارات محمود واعظی رئیس دفتر روحانی که چندی پیش به تسنیم گفته بود در انتخابات با هیچ گروهی ائتلاف نکردیم گفت که این نمک نشناسی است.
نمک نشناسی است که بگویید اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت نکردند رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در واکنشی شدید به اظهارات محمود واعظی رئیس دفتر روحانی که چندی پیش به تسنیم گفته بود در انتخابات با هیچ گروهی ائتلاف نکردیم گفت که این نمک نشناسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108665387526.jpg نمک,نشناسی,است,که,بگویید,اصلاح‌طلبان,از,روحانی,حمایت,نکردند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سعید حجاریان، از تئورسین‌های جریان اصلاحات با بیان اینکه روحانی نتوانسته به بسیاری از وعده‌های انتخاباتی‌اش خواسته یا ناخواسته  عمل کند، گفته بود: "اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه با روحانی عقدی به‌معنای ائتلاف نبسته بودند و حالا که‌ آقای روحانی از خودش عبور کرده، طبیعی است که برخی اصلاح‌طلبان با او زاویه پیدا کنند".

این اظهارات حجاریان اما از جانب  چهره‌های دولتی بی پاسخ نماند. محمود واعظی رئیس دفتر روحانی تصریح کرد: آقای روحانی همان رئیس جمهور سال 92 و 96 است و تغییری در رویکرد او ایجاد نشده است.

واعظی ادامه می‌دهد: "اینکه ما در سال 96 با گروهی نشسته باشیم و با هم چیزی را به عنوان ائتلاف امضا کرده باشیم  خیر، نه در سال 92 این کار را کرده‌ایم و نه در سال 96."

بیشتر بخوانید:

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet