ایام محرم 1398
1388/07/03 10:41:00
سرویس سیاسی

فتحی‌پور: بدون حکم قوه قضائیه نمی توان کسی را متهم کرد

**"ارسلان فتحی‌پور" تاکید کرد: تا زمانی که قوه قضائیه برای فردی حکمی را نداده است، نمی توان وی را مورد اتهام قرار داد.

رییس کمیسیون اقتصادی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: باتوجه به آن که در دوران پس از انتخابات افرادی جنجال ایجاد کردند، فرمایشات مقام معظم رهبری تاییدی بر ضرورت حفظ وحدت در جامعه بود.

فتحی پور درادامه با بیان این که همه در زیر پرچم جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم گفت: کسانی که با دشمنان دیرینه نظام هم صدا شدند باید به خود بیایند و خود را با شرایط وفق دهند و  به فکر خدمت‌گذاری به ملت باشند.

وی در ادامه افزود: افراد به جای تخریب یکدیگر باید بخش اشتغال و مهار تورم و رشد اقتصادی را مورد توجه قرار دهند و آنها را پی‌گیری نمایند.

وی افزود: نباید شرایطی را به وجود آوریم که دشمنان از این تفرقه‌ها استفاده‌های خوبی را بنماید، نباید اجازه دهیم که این اتفاقات در کشور تکرار شود بلکه باید از به وجود آمدن آنها جلوگیری نماییم.

فتحی‌پور عید فطر را عید آشتی میان تمام ملت دانست و گفت: امیدوارم تمام نخبگان و افراد دست به دست یکدیگر بدهند تا بتوانیم در کشور به شکوفایی برسیم.

رییس کمیسیون اقتصادی گفت: تا زمانی که قوه قضائیه برای فردی حکمی را نداده است نباید افراد را مورد اتهام قرار دهیم.

فتحی‌پور با بیان این که تمام مسائل باید برای مردم شفاف عنوان شود گفت: اتفاقاتی که در کشور افتاده است برای مردم به صورت کامل و شفاف عنوان شد چرا که انقلاب اسلامی مسئله‌ای را از مردم خود مخفی نمی‌کند.

وی در پایان تاکید کرد: همه باید در چارچوب قانون عمل نمایند تا موجب سوء استفاده دشمنان فراهم نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet