خبرگزاری خانه ملت

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/10/01 07:38:00
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

ورود زودهنگام کشور به فضای انتخاباتی مانع کارآیی و حصول نتیجه مطلوب برای مردم می‌شود

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: انتخاباتی کردن زودهنگام فضا، مانع کارآیی و حصول نتیجه مطلوب برای مردم می‌شود.
ورود زودهنگام کشور به فضای انتخاباتی مانع کارآیی و حصول نتیجه مطلوب برای مردم می‌شود عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: انتخاباتی کردن زودهنگام فضا، مانع کارآیی و حصول نتیجه مطلوب برای مردم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg ورود,زودهنگام,کشور,به,فضای,انتخاباتی,مانع,کارآیی,و,حصول,نتیجه,مطلوب,برای,مردم,می‌شود Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به فعالیت زودهنگام برخی افراد برای حضور در انتخابات بعدی، اظهار داشت: اکنون نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسئولیت خود مشغول به فعالیت هستند و برای کشور و حوزه انتخابیه خود زحمت می‌کشند اما برخی افراد هستند که در جاهای دیگری مسئولیت دارند و برای انتخابات آینده خود را آماده می‌کنند.

مدعیان به جای جلسات پچ پچ‌های مخفیانه، مردم را یاری کنند

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاباتی کردن زودهنگام فضا، مانع کارآیی و حصول نتیجه مطلوب برای مردم می‌شود، بیان کرد: نباید افراد به گونه‌ای رفتار کنند که زودتر از موعد مناسب فضای کشور به سمت انتخاباتی شدن برود.

وی افزود: مدعیان به جای جلسات پچ پچ‌های مخفیانه، مردم را یاری کنند و اگر دغدغه حل مسائل مردم را دارند نمایندگان مجلس نیز می‌توانند از تلاش‌های آن‌ها استفاده کنند تا مشکلات کشور حل شود.

کمک افراد دغدغه‌مند برای رفع مشکلات مردم را پذیرا هستیم

میرزایی نیکو ادامه داد: افرادی که دغدغه‌مند هستند و در مناصب خود می‌توانند یاری برسانند، کمک‌های آن‌ها در ارائه خدمت به مردم را پذیرا هستیم.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افرادی که اکنون در کشور مسئول هستند حتی اگر قصد شرکت در انتخابات را دارند، بهتر است که کمک‌های خود به مردم را انجام دهند، گفت: در زمان انتخابات‌ها نیز همین افراد اقداماتی که انجام داده‌اند را به عنوان دستاورد خود بیان کنند تا مردم در جریان قرار گیرند اما نباید افراد به گونه‌ای فعالیت کنند که فضای کشور از هم اکنون انتخاباتی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet