هدر موبایل
1397/09/30 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:

مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز درباره پرداخت سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس هشدار داده بود

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت : کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد.
مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز درباره پرداخت سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس هشدار داده بود رییس کمیسیون عمران مجلس گفت : کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104432184174.jpg مجلس,به,وزارت,نفت,و,شرکت,گاز,درباره,پرداخت,سهم,ایمن,سازی,سامانه,های,گرمایشی,مدارس,هشدار,داده,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: سه دختر عزیز زاهدانی ما در آتش بی‌کفایتی سوختند. این درام که پاره‌های تنمان در مدارس یا بلرزند یا بسوزند، باید زودتر از کشور ما رخت بربندد.

بیشتر بخوانید:

رضایی کوچی عنوان کرد: حدود سه ماه قبل کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد.

وی افزود: این مسئولان دوبار به کمیسیون احضار شده و با آنها تعیین تکلیف کرده بودیم و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد.

به گزارش فارس وی تصریح کرد: دیگر کوتاهی قابل اغماض نیست و بنده به اتفاق آقای یارمحمدی نماینده زاهدان با اعمال ماده 234 مسئولان مقصر را به دادگاه پارلمانی خواهیم کشاند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet