شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/09/30 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی تشریح کرد:

آخرین وضعیت پرونده نماینده سراوان در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با اشاره به اظهارات سخنگوی این هیات مبنی بر مختومه شدن پرونده نماینده سراوان گفت: اصلاً جلسه‌ای در این خصوص تشکیل نشده است که نتیجه‌اش مختومه شده این پرونده باشد.
آخرین وضعیت پرونده نماینده سراوان در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با اشاره به اظهارات سخنگوی این هیات مبنی بر مختومه شدن پرونده نماینده سراوان گفت: اصلاً جلسه‌ای در این خصوص تشکیل نشده است که نتیجه‌اش مختومه شده این پرونده باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg آخرین,وضعیت,پرونده,نماینده,سراوان,در,هیات,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علیرضا سلیمی، عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس  با اشاره به اظهارات سخنگوی این هیات مبنی بر مختومه شدن پرونده نماینده سراوان گفت: اصلاً جلسه‌ای در این خصوص تشکیل نشده است که نتیجه‌اش مختومه شده این پرونده باشد. 

بیشتر بخوانید:

وی افزود: با اینکه بارها از هیات رئیسه مجلس تشکیل این جلسه را پیگیری کردم و با اینکه عضو این هیات هستم ولی عملا این موضوع محقق نشده است و حتی تا ساعت ۲۲ چهارشنبه هم این امر را دنبال کردم. 

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس تصریح کرد: صبح شنبه پیگیر چرایی عدم تشکیل این جلسه از هیات رئیسه خواهم شد. 

این در حالی است که منوچهر جمالی نوبندگانی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اخیرا گفته است به تازگی نشست مشترکی بین اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، هیئت‌رئیسه مجلس و غلامحسین امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیرامون درگیری لفظی این نماینده در گمرک برگزار شد.

به گزارش فارس جمالی نوبندگانی خاطرنشان کرد: پرونده نماینده سراوان در مجلس در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خاتمه یافته است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet