KHANEH MELLAT

حلول ماه ربیع الاول
1397/10/01 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون ولایی مطرح کرد:

ترامپ برای ایران فرصت است نه تهدید

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۹۰ درصد مشکلات ما درونی است، باید از ترامپ به عنوان یک فرصت استفاده کنیم نه به عنوان یک تهدید، ترامپ زورش به ما نمی‌رسد.
ترامپ برای ایران فرصت است نه تهدید عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۹۰ درصد مشکلات ما درونی است، باید از ترامپ به عنوان یک فرصت استفاده کنیم نه به عنوان یک تهدید، ترامپ زورش به ما نمی‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804107425906543.jpg ترامپ,برای,ایران,فرصت,است,نه,تهدید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله‌ دهمرده عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مقابله با توطئه دشمنان و آمریکا باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود، وحدت و اعتماد مردم به نظام را نیز در این خصوص دارای اهمیت دانست و گفت: باید از بیان مطالب تفرقه انگیز، زنده باد و مرده باد های بی حاصل پرهیز کرد.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری در خصوص برنامه های خصمانه آمریکا برای سال ۹۸ گفت: تمام آزادی خواهان و حتی دشمنان از جایگاه مقام معظم رهبری به عنوان یک رهبر برجسته جهان باخبر هستند، اسرائیل هم می‌داند با وجود مقام معظم رهبری نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۹۰ درصد مشکلات ما درونی است، باید از ترامپ به عنوان یک فرصت استفاده کنیم نه به عنوان یک تهدید، ترامپ زورش به ما نمی‌رسد. مقام معظم رهبری همیشه فرمایشات صحیح دارند، اما برای اجرای فرمایشات ایشان باید قدم برداریم، دشمن همیشه آماده توطئه است اما برای اینکه ما بتوانیم دشمنان را سر جایشان بنشانیم مردم باید در صحنه باشند و از انقلابشان دفاع کنند، باید در این خصوص به سه عنصر توجه کنیم، رهبری، مردم و اعتماد و توکل به خداوند بزرگ.

 

این عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: گوش به فرمان بودن مشخص است، اما در کنار این باید از مطالب تفرقه انگیز، زنده باد و مرده بادهای بی حاصل پرهیز کرد. در این خصوص اعتماد مردم نیز امری مهم است. برای افزایش اعتماد مردم، مردم باید بدانند جمهوری اسلامی همانگونه که در خارج اقتدار دارد در داخل هم اقتدار دارد و باید دست این حرام خوارها را قطع کرد تا اعتماد مردم به نظام افزایش پیدا کند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای افزایش اعتماد مردم باید با این حرام‌خوارها که با سکه و ارز برای مردم مشکل ایجاد کردند و با رانت خوران و غارتگران برخورد قاطع شود تا مردم نسبت به نظام امیدوار شوند.

به گزارش ایسنا دهمرده عنوان کرد: یقینا دشمن همیشه در صحنه است، بستگی دارد ما به چه میزان قوی باشیم، اگر دشمن متوجه شود ما قوی هستیم اجازه تحرک به خود نمی دهد اما اگر متوجه شود ما ضعیف هستیم از یک جایی نفوذ می‌کند، برای ایجاد وحدت مردم باید به نظام جمهوری اسلامی و مسئولین اعتماد کنند، برای اینکه حول محور نظام مقدس جمهوری اسلامی جمع شوند باید به توده مردم رسیدگی و با گرانی مبارزه کنیم و جلوی ناامیدی را بگیریم، دشمنان خارجی و حرامخواران داخلی به دنبال این هستند مردم را نسبت به نظام ناامید کنند، وقتی مردم ناامید شوند دیگر وحدتی وجود نخواهد داست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet