انتخابات ریاست جمهوری
1397/10/01 14:18:00
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی در دیدار با جمعی از اعضای مجلس قانون گذاری فلسطین:

حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه هر انسان شرافتمندی است/جنایت رژیم صهیونیستی باید به گوش تمام جهانیان برسد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات جنایتکارانه این رژیم باید به گوش تمام جهانیان برسد و این آشکارسازی مسائل، موجب حمایت بیشتر از آرمان فلسطین می شود.
حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه هر انسان شرافتمندی است/جنایت رژیم صهیونیستی باید به گوش تمام جهانیان برسد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات جنایتکارانه این رژیم باید به گوش تمام جهانیان برسد و این آشکارسازی مسائل، موجب حمایت بیشتر از آرمان فلسطین می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201812108453104018.jpg حمایت,از,مردم,مظلوم,فلسطین,وظیفه,هر,انسان,شرافتمندی,است/جنایت,رژیم,صهیونیستی,باید,به,گوش,تمام,جهانیان,برسد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ با جمعی از اعضای مجلس قانون گذاری فلسطین دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار بر حمایت جمهوری اسلامی از فلسطین تأکید کرد و گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه هر انسان شرافتمندی است.

 

دیدار جمعی از اعضای مجلس قانونگذاری فلسطین با دکتر علی لاریجانی

 

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی به ویژه در نواز غزه، افزود: اقدامات جنایتکارانه این رژیم باید به گوش تمام جهانیان برسد و این آشکارسازی مسائل موجب حمایت بیشتر از آرمان فلسطین می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم همه کشورهای منطقه و جهان حمایت خود از جریان مقاومت فلسطین تقویت کنند تا این جریان روز به روز تقویت و گسترش یابد.

 

دیدار جمعی از اعضای مجلس قانونگذاری فلسطین با دکتر علی لاریجانی

 

دعوت هیأت پارلمانی فلسطین برای سفر دکتر لاریجانی به نوار غزه

در این دیدار محمود الزهار رئیس هیات پارلمانی فلسطین با تقدیر از جمهوری اسلامی گفت: به طور حتم مسئله قدس تمام آزادیخواهان جهان را گردهم می آورد و در اینجا باید از مواضع جمهوری اسلامی در قبال مردم فلسطین تشکر کنم.

 

دیدار جمعی از اعضای مجلس قانونگذاری فلسطین با دکتر علی لاریجانی

 

وی ادامه داد: همچنین موضع ایران در سازمان ملل در قبال قطعنامه های ضدفلسطینی آمریکا قابل تقدیر است.

محمود الزهار در پایان دیدار از دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی برای سفر به نواز غزه دعوت کرد./

 

پایان پیام

 

برای دیدن گزارش تصویری این دیدار اینجا کلیک کنید.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet