هدر موبایل
1397/10/03 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نمایندگان سراوان و زاهدان به هیئت‌نظارت بر رفتار نمایندگان دعوت شدند

عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از جلسه این هیئت برای بررسی فیلمبرداری از جلسه غیر‌علنی خبر داد.
نمایندگان سراوان و زاهدان به هیئت‌نظارت بر رفتار نمایندگان دعوت شدند عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از جلسه این هیئت برای بررسی فیلمبرداری از جلسه غیر‌علنی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101588859405.jpg نمایندگان,سراوان,و,زاهدان,به,هیئت‌نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,دعوت,شدند Icana

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت علیرضا سلیمی عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه  براساس آئین‌نامه داخلی قوه مقننه نمایندگان حق انتشار مطالب جلسات غیرعلنی را ندارند، گفت: بر همین اساس در جلسه بعدی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در روز (سه‌شنبه 4 دی) موضوع فیلمبرداری از جلسه غیرعلنی پارلمان درباره درگیری نماینده سراوان با مامور گمرک و انتشار آن در فضای مجازی، بررسی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

وی در پاسخ به این پرسش که امیر‌آبادی، عضو هیئت رئیسه مجلس عنوان کرده که علیم یارمحمدی نماینده زاهدان از جلسه غیر علنی فیلمبرداری کرده است، افزود: قطعا برای بررسی این موضوع از آقایان یارمحمدی و درازهی نمایندگان زاهدان و سراوان برای حضور در جلسه هیئت نظارت دعوت می‌شود.

علیرضا سلیمی در نطق میان دستور ۱۵ مهر ۱۳۹۷

 

به گزارش تسنیم عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس تصریح کرد: در این جلسه اظهارات این 2 نماینده استماع و پس از آن درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود و گزارش آن اعلام می‌شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet