هدر موبایل
1397/10/02 18:28:16
سرویس سیاسی
کمالی پور:

تلاش مذبوحانه برخی رسانه های عربی برای عادی سازی روابط ایران و آمریکا/ کلام رهبری همیشه فصل الخطاب است

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:امروز در فضای غبار آلوده حاکم برجامعه جهانی کشورهای متخاصم و کشورهای که منافعشان به خطر افتاده،ایجاد جنگ روانی را بهترین حربه برای مستاصل کردن و به زانو درآوردن مردم ایران می‌بینند.
تلاش مذبوحانه برخی رسانه های عربی برای عادی سازی روابط ایران و آمریکا/ کلام رهبری همیشه فصل الخطاب است نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:امروز در فضای غبار آلوده حاکم برجامعه جهانی کشورهای متخاصم و کشورهای که منافعشان به خطر افتاده،ایجاد جنگ روانی را بهترین حربه برای مستاصل کردن و به زانو درآوردن مردم ایران می‌بینند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106442369947.jpg تلاش,مذبوحانه,برخی,,رسانه,های,عربی,برای,عادی,سازی,روابط,ایران,و,آمریکا/,کلام,رهبری,همیشه,فصل,الخطاب,است Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به موضوع ادعای برخی رسانه های بیگانه درباره مذاکرات مخفیانه دیپلمات های ایرانی و آمریکایی در لندن گفت: واقعیت این است که ما در دنیا تا به امروز نتوانستیم با آمریکا به هیچ نکته مثبت برسیم که بخواهیم که پیرامون همان یک مورد به مذاکره بنشینیم.

وی افزود:تا به الان هم هرچه مذاکره کرده ایم باواسطه  و یا مستقیم نتیجه ای را دربرنداشته است.

نماینده مردم عنبرآباد و جیرفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در موضوع مذاکره و برخورد با آمریکا نظام و رهبری معظم تصمیم می‌گیرد،مطرح کرد:از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا الان، در هر جایی که دشمنی علیه ایران شکل گرفته ،یا مستقیماً  آمریکا نقش داشته است و یا در پشت صحنه آن ایالات متحده بوده است؛بنابراین اگر مسولی به دنبال این باشد که بخواهد در خفا و نهایتاً در خارج از دید مردم و نظام جلسه با آمریکا داشته باشد،در هر موردی قابل  پذیرش نیست.

بیشتر بخوانید:

 

عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری صراحتا در ادوار مختلف و در همین روزهای اخیر موضعشان را نسبت به آمریکا اعلام کرده اند،اظهار کرد:از آن طرف خود مردم ایران این بدعهدی های آمریکا را به وضوح لمس کرده و دیده اند.

تلاش برخی از کشورهای متخاصم برای عادی جلوه دادن روابط و مذاکره ایران با آمریکا 

کمالی پور معتقد است؛طبیعی است که امروز در فضای غبارآلوده حاکم برجامعه جهانی کشورهای متخاصم و کشورهای که منافعشان در خطر می‌بینند؛ایجاد جنگ روانی را بهترین حربه برای مستاصل کردن و به زانو درآوردن مردم ایران می‌بینند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کشورهای متخاصم می خواهند حساسیت‌هایی را که مردم ایران و دولت ایران نسبت به کشور آمریکا،اسرائیل و یا کشورهای دیگر دارند را کم کنند،مطرح کرد: برخی از کشورها می خواهند روابط و مذاکره با آمریکا را عادی جلوه دهند و در واقع یک آشتی سیاسی را مطرح می کنند؛ واقعیت این است که قطعاً دیپلمات‌های ما هم بدون اجازه نظام و رهبری تن به چنین مذاکراتی نمی‌دهند.

کلام رهبری همیشه فصل الخطاب است 

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیاهوی برخی رسانه های عربی شانتاژ خبری و جنگ روانی است،تصریح کرد:هر حرکتی که بخواهیم انجام بدهیم در راستای اعتلای نظام، آرمان‌ها و اهداف انقلاب است و فصل الخطاب هم همیشه کلام رهبری است؛هرچه ایشان بفرمایند در این حوزه ها باید آنها را عمل کنیم و تا الان هم ضرر نکرده ایم ،بارها ایشان تذکر داده اند و همان وضعیت اتفاق افتاده است و اگر غیر از این باشد قطعاً باید مسئولان پاسخگو باشند.

به گزارش خانه ملت؛برخی رسانه ها به نقل از یک نشریه کویتی نوشتند:دیپلمات های ایرانی و آمریکایی به طور پنهانی در لندن دیدار و گفتگو کرده اند و مذاکرات یمنی ها در سوئد نتیجه این دیدارها بود . اما بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس گفته است این خبر یک دروغ پردازی صرف است وکاملا تکذیب می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet