هدر موبایل
1397/10/02 17:24:51
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه نشست امروز کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد:

لایحه مالیات بر ارزش افزوده نهایی شد/ تفحص از واگذاری ماشین سازی تبریز کلید خورد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در نشست کمیسیون اقتصادی اعضای تحقیق و تفحص از گمرک تعیین شدند همچنین تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز مصوب شد.
لایحه مالیات بر ارزش افزوده نهایی شد/ تفحص از واگذاری ماشین سازی تبریز کلید خورد سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در نشست کمیسیون اقتصادی اعضای تحقیق و تفحص از گمرک تعیین شدند همچنین تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز مصوب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg لایحه,مالیات,بر,ارزش,افزوده,نهایی,شد/,تفحص,از,واگذاری,ماشین,سازی,تبریز,کلید,خورد Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: نخستین دستورکار امروز کمیسیون انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از گمرک کشور بود‌ که  پیرو درخواست 4 ماه قبل برای تحقیق و تفحص از گمرک و در دستور کار قرار گرفتن این طرح، انتخابات اعضای هیأت مزبور امرئز برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بررسی طرح تحقیق و تفحص از 4 ماه قبل در دستور کمیسیون قرار گرفت و کلیات آن  نیز یک مان قبل در صحن علنی مجلس به تصویب رسیده بود، افزود: بر اساس انتخابات برگزار شده عین‌الله شریف پور، علی اسماعیلی، علی اکبر کریمی،‌ زهرا سعیدی، ‌عامر کعبی، احمد انارکی محمدی، شهاب نادری، محمد حسن نژاد، سید تقی کبیری، سید فرید موسوی، از سوی کمیسیون و‌ محمود شکری، نادر قاضی‌پور،‌ محمود بهمنی، اکبررنجبرزاده،‌ و امیر خجسته از متقاضیان به عنوان اعضای این هیئت انتخاب شدند.

تصویب مواد نهایی لایحه مالیات برارزش افزوده

حضور زهرا سعیدی در غرفه خبرگزاری خانه ملت

 

وی در تشریح دستور کار دیگر کمیسیون اقتصادی، ادامه داد: دستورکار دیگر کمیسیون بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز و املاک مربوطه و همچنین شرکت آذرچلیک توسط سازمان خصوصی سازی بود که به تصویب رسید.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، از تصویب مواد نهایی لایحه مالیات برارزش افزوده در نشست امروز کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: در حال حاضر این لایحه نهایی شده و پس از اصلاحات ویرایشی برای بررسی در صحن علنی مجلس به هیئت رییسه ارائه می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet