هدر موبایل
1397/10/03 14:06:48
سرویس استان ها
خسته بند:

با استانی شدن انتخابات مجلس تکمیل پروژه های بزرگ استانی سرعت می یابد/ این طرح ضعف هایی دارد که باید برطرف شود

نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس ضعف هایی دارد که اگر این ضعف ها گرفته شود خوب است و در غیر این صورت مناسب نیست.
با استانی شدن انتخابات مجلس تکمیل پروژه های بزرگ استانی سرعت می یابد/ این طرح ضعف هایی دارد که باید برطرف شود نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس ضعف هایی دارد که اگر این ضعف ها گرفته شود خوب است و در غیر این صورت مناسب نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104050171206.jpg با,استانی,شدن,انتخابات,مجلس,تکمیل,پروژه,های,بزرگ,استانی,سرعت,می,یابد/,این,طرح,ضعف,هایی,دارد,که,باید,برطرف,شود Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسن خسته بند نماینده انزلی در واکنش به جزییات طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این طرح هنوز کاملا پخته نشده است، ضعف هایی دارد که اگر این ضعف ها گرفته شود خوب است و در غیر این صورت مناسب نیست. وی افزود: اگر طرح استانی شدن انتخابات مجلس اجرا و بر روی آن دقت صورت بگیرد می تواند خوب و مثمر ثمر باشد.
نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه تصویب این لایحه یا طرح، این نوید را می دهد که تکمیل پروژه های بزرگ ملی _ استانی همچون راه آهن قزوین _رشت، سد پلرود و شفارود و… سرعت یابد و همه باهم همت و تلاش کنند که این امور در استان اتفاق بیفتد. 
عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: در حال حاضر نمایندگان شهرستان نگر و بخش نگر هستند، برخی کارهایی را که مسؤلیت آن با دستگاه های اجرایی است و وضعیت خوبی ندارند مردم به نمایندگان خود رجوع می کنند و نمایندگان هم باید پیگیر باشند و با این شرایط نماینده به نظارت بر اجرای قانون را که یکی از وظایف مهم نماینده است درست نمی پردازد.
وی اضافه کرد: رأی من به این طرح بستگی به محتویات جمع بندی ارسال شده به صحن دارد. نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه طرح استانی شدن انتخابات مجلس نکات مثبت و منفی دارد، تصریح کرد: اگر نقاط منفی به حداقل برسد یا از بین برود و وجود نداشته باشد این طرح مثبت است و درغیر این صورت منفی خواهد بود. خسته بند با تأکید بر اینکه در تصویب و اجرای طرح ها باید منافع مردم را درنظر بگیریم، تصریح کرد: پای کار آمدن مردم در صحنه ها باید لحاظ شود و اقوام مورد توجه باشند.
وی با اشاره به اینکه اگر جریانات مردمی بیشتر رشد کند نکات مثبتی به همراه دارد تا بیشتر به صحنه انتخابات و کارهای اجرایی در محلات وارد تر شوند، اظهار کرد: می توان مسؤلیت اجرای کارهای بیشتر را به شورای شهر ارجاع داد./ پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet