خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/10/04 18:18:30
سرویس اقتصادی
ملکی در تشریح دستور کار کمیسیون صنایع خبر داد:

برآورد درآمد 18 میلیارد دلاری پتروشیمی‌ها در سال آینده/تعیین اعضای تلفیق بودجه ۹8 در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه میزان فروش فرآورده‌های پتروشیمی در سال ۹۸، ۱۸ میلیارد دلار پیش بینی شده است، گفت: ۵ میلیارد این درآمد داخلی و ۱۲ میلیارد دلار از صادرات است.
برآورد درآمد 18 میلیارد دلاری پتروشیمی‌ها در سال آینده/تعیین اعضای تلفیق بودجه ۹8 در کمیسیون صنایع مجلس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه میزان فروش فرآورده‌های پتروشیمی در سال 98، 18 میلیارد دلار پیش بینی شده است، گفت: 5 میلیارد این درآمد داخلی و 12 میلیارد دلار از صادرات است. https://cdn.icana.ir/d/019/201812109929750152.jpg برآورد,درآمد,18,میلیارد,دلاری,پتروشیمی‌ها,در,سال,آینده/تعیین,اعضای,تلفیق,بودجه,۹8,,در,کمیسیون,صنایع,مجلس Icana

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(4 دی ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به حضور وزیر نفت و معاونین وی در امور پتروشیمی و برنامه‌ریزی و مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی خلیج فارس در این جلسه اشاره کرد.

میزان برداشت ایران در میدان‌های مشترک نفتی از قطر بیشتر است

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای زنگنه گزارش مفصلی از وضعیت ذخایر نفتی، میزان اکتشافات معدنی نفت و گاز از میادین مشترک، مقدار فروش نفت و مشکلات میعانات گازی ارائه داد، افزود: براساس صحبت‌های وزیر نفت در سال جاری میزان برداشت ایران در میدان‌های مشترک نفتی از قطر بیشتر است و سال آینده نیز با اکتشافات جدید این میزان افزایش می‌یابد.

ولی ملکی در مناظره خانه ملت با موضوع افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی

وی بیان کرد: به زعم آقای زنگنه کشور در جنگ اقتصادی است بنابراین باید با راهکارهای مناسب شرایط مناسبی برای فروش نفت و تامین منابع مالی با توجه به شرایط تحریم اعمال کرد.

میزان فروش فرآورده‌های پتروشیمی در سال آینده 18 میلیارد دلار پیش‌بینی شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: میزان فروش فرآورده های پتروشیمی در سال 98، 18 میلیارد دلار پیش بینی شده است که 5 میلیارد آن داخلی و 12 میلیارد دلار صادرات است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های توسعه‌ای و سرمایه گذاری ها در حوزه پتروشمی در سال آینده، خاطرنشان کرد: تا پایان سال 98 میزان سرمایه گذاری 9 میلیارد دلار خواهد شد.

باستانی، کوهکن و فرهنگی به عنوان اعضای تلفیق بودجه ۹8 کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتخاب شدند

برگزاری جلسه‌ای برای تامین خوراک صنایع پایین دستی در پتروشیمی

وی با بیان اینکه صنایع پتروشیمی برای تامین خوراک صنایع پایین دستی با مشکل مواجه هستند، عنوان کرد: مقرر شد در هفته آینده جلسه‌ای مشترک برای بررسی این مشکل با حضور اینجانب، نمایندگان وزارت نفت، صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه مصرف کنندگان و تولید کننده اصلی خوراک تشکیل شود.

نمایندگان کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند

 

اعضای کمیسیون صنایع در تلفیق بودجه 98

 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از انتخاب نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن برای حضور در کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: سعید باستانی ، محسن کوهکن ریزی  و محمدحسین فرهنگی به عنوان نمایندگان کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet