پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/10/05 11:01:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوریان خبرداد:

احتمال تغییر در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در بخش دفاعی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: احتمال تغییرات در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ و به ویژه در بخش دفاعی وجود دارد و این تغییرات افزایشی خواهد بود.
احتمال تغییر در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در بخش دفاعی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: احتمال تغییرات در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ و به ویژه در بخش دفاعی وجود دارد و این تغییرات افزایشی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103868143463.jpg احتمال,تغییر,در,روند,بررسی,لایحه,بودجه,سال,۹۸,در,بخش,دفاعی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، اردشیر نوریان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کاهش بودجه دفاعی در لایحه بودجه سال ۹۸ اظهار داشت: بودجه کل کشور به نسبت بودجه سال قبل به دلیل شرایط اضطراری کشور، کاهش فروش نفت، پیش‌بینی‌های احتیاطی بسته شده است.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: البته ما ملاحظه‌ای داریم و آن اینکه در کمیسیون تلفیق در خصوص بودجه دفاعی کشور بحث خواهیم کرد و آن این است که برای تنظیم بودجه کشور باید اولویت‌بندی داشته باشیم به عبارتی بخش دفاعی یکی از بخش‌هایی است که ضروری در سطح توجه ویژه قرار بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: احتمال تغییرات در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ و به ویژه در بخش دفاعی وجود دارد و این تغییرات افزایشی خواهد بود.

بودجه دفاعی کشور

 

نوریان یادآور شد: سال گذشته براساس پیشنهادی که طبق مصوبات بالادستی صورت گرفت ما معمولاً تلاش کردیم تا ۵ درصدی بودجه عمومی را در بخش دفاعی تنظیم کنیم. چراکه لایحه بودجه‌‌ای که از سمت دولت پیشنهاد شده بود ۱.۷ بود اما با تمهیدات و مجوزهایی که از ناحیه بالادستی گرفته شد بودجه دفاعی افزایش یافت.

وی تأکید کرد: بودجه دفاعی کشور با توجه به شرایط خاص منطقه و ضرورت تقویت بنیه دفاعی کشور و حفظ آمادگی رزمی نیروهای مسلح باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet