هدر موبایل
1397/10/06 20:47:39
سرویس سیاسی
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛

پیگیری بازگشایی مرز خسروی در دیدار با نماینده ولی فقیه در عراق/ نمایندگان در ختم آیت الله هاشمی شاهرودی در نجف حضور پیدا کردند

رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس از دیدار با نماینده رهبری در عراق و حضور در ختم مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی در نجف خبر داد.
پیگیری بازگشایی مرز خسروی در دیدار با نماینده ولی فقیه در عراق/ نمایندگان در ختم آیت الله هاشمی شاهرودی در نجف حضور پیدا کردند رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس از دیدار با نماینده رهبری در عراق و حضور در ختم مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی در نجف خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg پیگیری,بازگشایی,مرز,خسروی,در,دیدار,با,نماینده,ولی,فقیه,در,عراق/,نمایندگان,در,ختم,آیت,الله,هاشمی,شاهرودی,در,نجف,حضور,پیدا,کردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هیئتی متشکل از اعضای کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نمایندگان کرمانشاه و برخی از مسئولین این استان امروز پنچ شنبه (6 دیماه) با آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده مقام معظم رهبری درعراق دیدار و کفتگو کردند.

آیت الله حسینی در این دیدار گفت: دشمنان تلاش دارند مانع ارتباط مردم ایران و عراق شوند، حال آنکه بازگشایی مسیر های زیارتی به سود دو کشور بوده و توطئه های دو کشور را خنثی می کنند.

فلاحت پیشه در این دیدار ضمن ارائه گزارش سفر، گفت: بسیاری از مردم مرزنشین ایران و عراق پیگیر بازگشایی مرز هستند.

وی افزود: در طول تاریخ اقداماتی برای قطع ارتباط مردمی و خط ارتباطی زائرین انجام گرفته و مرزنشینان ایران و عراقی به عنوان حامیان اصلی دولت ها آماده تامین امنیت و رفاه زائران هستند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین امروز پنج شنبه(6 دی ماه) در ختم مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  که در شهر نجف اشرف برگزار شده بود، حضور پیدا کردند.

گفتنی است؛ رئیس و اعضای کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کرمانشاه و برخی از مسئولین استان از مرز خسروی وارد عراق شدند و پس از زیارت عتبات عالی، کاظمین، کربلا و نجف با حضور در مسجد کوفه به سفر خود پایان دادند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet