هدر اصلی
1397/10/07 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
روایت رضیان از ادعای میرعامل سایپا:

سایپا روزانه ۳۰ میلیارد تومان ضرر می دهد !

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع با اشاره به بررسی موضوع لزوم نزدیک شدن قیمت خودرو در کارخانه و بازار گفت: آقای سروش مدیر عامل شرکت سایپا اعلام کرد این شرکت روزانه ۳۰ میلیارد تومان ضرر می دهد.
سایپا روزانه ۳۰ میلیارد تومان ضرر می دهد ! عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع با اشاره به بررسی موضوع لزوم نزدیک شدن قیمت خودرو در کارخانه و بازار گفت: آقای سروش مدیر عامل شرکت سایپا اعلام کرد این شرکت روزانه ۳۰ میلیارد تومان ضرر می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602109861531293.jpg سایپا,روزانه,۳۰,میلیارد,تومان,ضرر,می,دهد,! Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رضیان  عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع در جلسه ای با حضور  وزیر صنعت،معدن و تجارت موضوع بازار خودرو را مورد بررسی قرار دادند و وزیر صنعت قول داد تا دو هفته آینده بسته ای را برای ساماندهی بازار خودرو نهایی کرده و به کمیسیون ارائه کند.

عضو کمیسیون صنایع با اشاره به بررسی موضوع  لزوم نزدیک شدن قیمت خودرو در کارخانه و بازار گفت: آقای سروش مدیر عامل شرکت سایپا اعلام کرد این شرکت روزانه ۳۰ میلیارد تومان ضرر می دهد.

بیشتر بخوانید:

وی اظهار داشت: اختلاف قیمت خودرو در کارخانه و بازار آزاد به جیب دلال ها می رود و تنها ۲۰ درصد خودرو هایی که خرید و فروش می شوند ، خودرو های صفر هست و بقیه داد و ستد ها مربوط به خودرو هایی است که مدت ها از تولید آن ها می گذرد.

به گزارش مهر عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: اگر خودرو سازها ۵ درصد زیر قیمت بازار خودرو را عرضه کنند، معاملات خودرو در بازار تحت کنترل وزارت صنعت و شرکت های خودرو ساز در خواهد آمد و به دلیل اینکه دلالی ها کاهش می یابد تقاضای بازار نیز واقعی شده  و کاهش خواهد یافت.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet