هدر موبایل
1397/10/07 15:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی زاده هاشمی :

در برخورد با فساد از کشور غیراسلامی مثل فرانسه عقب هستیم

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت:کشور فرانسه شرکت توتال را به خاطر فساد جریمه می‌کند اما ما که ادعای این را داریم که کشور اسلامی هستیم چرا کاری نکرده‌ایم و اگر هم با فساد برخورد کنیم بعد از فرانسه این کار را انجام داده‌ایم.
در برخورد با فساد از کشور غیراسلامی مثل فرانسه عقب هستیم عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت:کشور فرانسه شرکت توتال را به خاطر فساد جریمه می‌کند اما ما که ادعای این را داریم که کشور اسلامی هستیم چرا کاری نکرده‌ایم و اگر هم با فساد برخورد کنیم بعد از فرانسه این کار را انجام داده‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/201805105422389119.jpg در,برخورد,با,فساد,از,کشور,غیراسلامی,مثل,فرانسه,عقب,هستیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های نظارتی گفت: حدود 20-15 سال است که آقای باقری درمنی به کارهای فساد پرداخته است اما دستگاه‌های نظارتی و امنیتی ما کجا بودند و چه کار می‌کردند.

وی افزود: کشور فرانسه شرکت توتال را به خاطر فساد جریمه می‌کند اما ما که ادعای این را داریم که کشور اسلامی هستیم چرا کاری نکرده‌ایم و اگر هم با فساد برخورد کنیم بعد از فرانسه این کار را انجام داده‌ایم. 

بیشتر بخوانید:

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در رابطه با گرانی‌های اخیر هم حال که بازار این چنین ملتهب شده تازه کاسه چه کنم چه کنم دستمان گرفته‌ایم و برخوردی صورت نمی‌گیرد. 

به گزارش فارس قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: ما این همه دستگاه‌های نظارتی داریم اما در بزنگا‌ه‌ها و در زمانی که باید برخوردی صورت گیرد ما شاهد چنین چیزی نیستیم. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet