هدر موبایل
1397/10/07 16:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از منتفی شدن انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره منتفی انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها گفت: در بودجه سال ۹۷ پیش‌بینی شده بود سازمان زندان‌ها و قوه‌قضائیه ۲۰ زندان مهم که در داخل شهرها وجود دارد را به خارج از شهرها انتقال بدهد.
انتقاد رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از منتفی شدن انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره منتفی انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها گفت: در بودجه سال 97 پیش‌بینی شده بود سازمان زندان‌ها و قوه‌قضائیه 20 زندان مهم که در داخل شهرها وجود دارد را به خارج از شهرها انتقال بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705102765895259.jpg انتقاد,رییس,کمیسیون,قضایی,و,حقوقی,مجلس,از,منتفی,شدن,انتقال,زندان‌ها,به,خارج,از,شهرها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره  منتفی انتقال زندان‌ها به خارج از شهرها گفت: در بودجه سال 97 پیش‌بینی شده بود سازمان زندان‌ها و قوه‌قضائیه 20 زندان مهم که در داخل شهرها وجود دارد را به خارج از شهرها انتقال بدهد.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: حتی مجلس این اجازه را به قوه قضائیه و سازمان زندان‌ها داده بود اگر با  مزایده این زندان‌ها به فروش نرسیدند آنها را از طریق مذاکره واگذار کنند، ادامه داد: اجازه‌های وسیعی به مراکز ذی‌ربط در واگذاری زندان‌ها داده شده است تا هر چه سریعتر این زندان‌ها از داخل شهر به بیرون انتقال پیدا کنند.

نماینده کوهدشت در مجلس با بیان اینکه اکثر زندان‌های که در داخل شهر قرار دارند در محل‌های خوب هستند و به راحتی می‌توان آنها را به فروش رساند، افزود: سازمان‌ زندان‌ها باید از طریق مذاکره این مکان‌ها را به ارگان‌های دولتی همچون شهرداری‌ها که خواهان آن هستند واگذار کند.

زندان

 

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: حتی این پیش‌بینی نیز در قانون انجام شده که یک صندوق تنخواه‌گردان در اختیار سازمان زندان‌ها قرار گیرد اگر زندانی فروخته شد و تا زمانی که زندان جدید ساخته شود از آن برای اجاره مکان دیگری استفاده کنند.

به گزارش تسنیم ملکشاهی با بیان اینکه تاکنون اقدام مناسبی برای انتقال زندان‌ها به خارج شهرها انجام نشده است، اضافه کرد: باید هرچه سریعتر این اتفاق رخ دهد تا برخی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد مرتفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet